Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » BOAT İZMİR FUARI

BOAT İZMİR FUARI


BOAT İZMİR Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İzmir Fuarcılık (İZFAŞ) tarafından İzmir Tekne İmalatçıları Derneği,  Deniz Ticaret Odası, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR), Gemi Mühendisleri Odası, İzmir Ticaret Odası ve KOSGEB destekleriyle organize ediliyor.

BOAT İZMİR için İZFAŞ ve Deniz Ticaret Odası yetkilileri bir araya gelerek fuara ilişkin pazarlama, tanıtım ve etkinlik çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Toplantıda tüm deniz tutkunlarından BAOT İZMİR Fuarı'nı desteklemelerini dileyen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, "Fuarların ilk yılları çok önemli, bu yıl ikinci kez BOAT İZMİR'i düzenleyeceğiz. Fuarımıza katılım sağlanması noktasında, tanıtım ve etkinliklerinde Deniz Ticaret Odası'ndan destek bekliyoruz. Fuarımızın sahiplenilmesini daha da güçlenmesini arzu ediyoruz. Özellikle deniz sevdalısı herkesin fuarımızı ziyaret etmesini bekliyoruz" dedi.

DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk de Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi olarak fuarı çok önemsediklerin oda olarak ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

2012 yılında 151 katılımcı ile tek holde gerçekleştirilen fuar, bu yıl 200'e yakın katılımcısıyla 2 ve 3 no'lu hollerde düzenlenecek. Yurt içi tanıtımın yanı sıra yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmalarına ağırlık verilen fuara ABD, Almanya, BAE, Danimarka, İngiltere, İzlanda, KKTC, Norveç, Romanya, Yeni Zelanda ve Yunanistan başta olmak üzere birçok ülkede tanıtımlara devam ediliyor. 2012 yılında ilk kez düzenlenen BOAT İZMİR ziyaretçilerinden ilgi görmüştü.  Bu yıl da renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak fuar, profesyonel ve son tüketiciye açık olarak gerçekleştiriliyor.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale