Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » ERİŞ PERVANELERİ

ERİŞ PERVANELERİ


türkiye’de değişik klâs kuruluşlarının standartları doğrultusunda üretim yapan Eriş Pervaneleri üretim tesisi, Japonya klâs kuruluşu Nippon Kaiji Kyokai tarafından ClassNK sertifikası aldı.  Klas kuruluşu yetkilileri, Eriş Pervaneleri’nin Ümraniye İstanbul Madeni Eşya Sanatkârları  (İMES) sitesindeki incelemelerde bulunarak dökümhaneyi “ClassNK standartları doğrultusunda üretim yapabilir”  şeklinde klasa uygun gördü. 

Diğer taraftan Eriş Pervaneleri Firma Ortağı Şener Eriş, geçen yıl iç piyasada düşen işleri yurt dışı işlerle kapamaya çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:  “2012 yılıyla kıyasladığımızda geçen yıl iş kaybımız olmadı. 2013 yılı 2012 yılına benzer bir performansla geçti. Orta ve Uzakdoğu’da pazar arayışı içindeyiz. Bu doğrultuda fuarlara katılıyoruz. Ticari tekne yapımı canlı bir sektör;  en son Loca Mühendislik’in Sağlık Bakanlığı’na yaptığı teknelerde bizim pervanelerimiz kullanıldı. Teknelerde istenenden daha iyi hız alındı, bu da bizim için memnuniyet verici oldu.”

“Yeni inşada fazla hareket yok ama refit işleri artış gösteriyor. Refit işlerinde tekne boyu, eni, draftı değiştiği zaman pervane ile makine arasında orantısızlık oluşuyor;  kabukta değişikliği yapıldığı zaman pervanenin de değişmesi gerekiyor. Bu nedenle refit işlerinde artış bizi müspet yönde etkiliyor. Bugüne kadar 24 farklı ülkeye pervane ihraç ettik. Bu ülkelere en son eklediğimiz halka Japonya. Web sitesi iş hacmimize ciddi katkı sağlıyor. Web sitemiz üstünden de sipariş alıyoruz.  Kurumsal web sitemiz haricinde www.pervanehesabi.com sitemizden de müşteriler bize ulaşıyor. Tekne ve makine özellikleri siteye girildiğinde en uygun pervane ölçüsü ve fiyatını talep edenlere gönderiyoruz. Bu sitemiz de sipariş almamıza destek sağlıyor.”

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale