Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » ICOMIA DÜNYA MARİNALAR KONFERANSI

ICOMIA DÜNYA MARİNALAR KONFERANSI


8. ICOMIA Dünya Marinalar Konferansı  kapsamında  30’u aşkın ülkeden  350 ’den fazla  marina sektörü profesyoneli İstanbul’da Dünya Marinalar Konferansı çatısı altında bir araya geliyor.

ICOMIA Dünya Marinalar Konferansı 2014 buluşmasını İstanbul’da gerçekleştiriliyor.  ICOMIA marinalar grubu adına Amsterdam Rai  ve UBM NTSR tarafından organize edilen konferansa, Türk Deniz  Endüstrisi Derneği  (DENTUR) ev sahibi konumu ile katkıda bulunuyor. 
Konferans dört günlük süreyle Swissotel The Bosphorus Otelinde düzenlenecek. Dünya Marinalar Konferansı süresince  üç  tam gün  sektör profesyonelleri ile  fikir alışverişleri, ilham verici yenilikler, trendler, yeni fikirler  ve sektörün geleceği fikirler bu ticari platformda paylaşılacak.

“ICOMIA Marinalar Grubu; Avrupa’nın, Amerika Birleşik Devletleri’nin, Avustralya’nın ve Asya’nın birçok yerinde etkinlikler düzenlendi” diyerek sözlerine başlayan Roberto Perocchio sözlerine şöyle devam etti; “Bu sefer, dünyaca ünlü ICOMIA Dünya Marinalar Konferansı ilk kez doğu Akdeniz’de organize ediliyor. Doğu ve batının kucaklaştığı bir köprü olan İstanbul, küresel marinalar sektöründe nadir bulunacak bir avantaja sahip. Bu konferans, ilk kez düzenlendiği 1993 yılından bu yana düzenlenen en iyi konferans olacak gibi görünüyor”.

Swissotel The Bosphorus Oteli, Dünya Marinalar Konferansı katılımcıları için avantajlı fiyatlar sunuyor. Katılımcı kayıt formu üzerinden online olarak kolayca rezervasyonunuzu yaptırabiliyor. Daha detaylı bilgi www.metstrade.com/wmc web sitesinde yer alıyor. Linkedln sitesindeki ICOMIA World Marinas Conference grubunun 400’ün üzerinde deniz sektörü profesyoneli üyesi bulunuyor.


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale