Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » KRM YACHT

KRM YACHT


Sadece refit, bakım ve onarım amaçlı olarak hizmet veren KRM Yacht, 19 metre boyundaki İmperial isimli motoryatın refit işlerini tamamlayarak suya indirdi. Kapsamlı bir refit işleminden geçirilen teknenin iç interior’u komple yenilendi.  Refit işleri kapsamında, elektrik ve su tesisatların yenilenmesi, ana makinaların rektifiyesi, makina dairesinin yenilenmesi, güverte tiklerinin değiştirilmesi ve komple boya uygulamaları gibi geniş bir liste yer alıyor. KRM Yacht, suya inen projenin andından 32 metre boyundaki Sea Beauty isimli yelkenlinin refit işlerine başladı. Teknenin refitinin bu yılın Ağustos ayında tamamlanarak müşterisine teslim edilmesi planlıyor.

KRM Yacht, ayrıntılı ekspertiz, 7/24 proje izleme, yapılan işleri görsel ve yazılı olarak düzenli sunma, 2 yıl işçilik garantisi ve servis sunumu gibi hizmetlerle müşterilerde güven uyandırıyor,  şeffaflık prensibiyle çalışmaya önem veriyor. 4 yılda beş kapsamlı refit projesi gerçekleştiren firma, bu yıl teslim edeceği projelerle bu sayıyı 8’e çıkaracak.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale