Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » MOSKOVA BOAT SHOW

MOSKOVA BOAT SHOW


Bu yıl altıncı defa düzenlenen Moskova Boat Show 11-17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.  45.000 metrekarelik alanda organize edilen fuara 23 ülkeden 350’nün üstünde firmanın katıldığı bildirildi. Fuara katılan Türk firmaları arasında Kaya Halat, Boyut Marine, Eci Yachts, Mazu Yachts, Gora Yacht, Mural Yachts ve Bodrum Marine Grup da yer aldı.

Moskova'daki Crocus Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda, düşük bütçeli botlardan, fiyatları 5 milyon avroya kadar ulaşan süper lüks yatlar sergileniyor.  Fuara ilginin yoğun olduğuna dikkati çekilerken fuar alanına sadece yatlara bakmak için gelen meraklıların sayısının da az olmadığını belirtiyor.

Petersburg'da faaliyet gösteren bir gemi firmasının yetkilisi Aleksender Petroviç, 30 bin rubleden, astronomik rakamlara kadar üretim yaptıklarını belirterek, fuarda en çok ilgiyi yaz aylarını göl ya da nehir kenarında geçiren çiftlerden gördüklerini dile getirdi.

Yat fuarının en ilginç bölümlerinden birini, 1992 yılında 58 yaşındayken evinin balkonundan yaptığı tekneyle dünyayı dolaşan Rus Evgeniy Gvozdev anısına açılan bölüm oluşturdu. Hayranları, 2008 yılında vefat eden Gvozdev’in evinin balkonunda yaptığı "Said" isimli tekneyi sergileyerek, "her şey para değildir" mesajı verdi.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale