Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » WEST İSTANBUL MARİNA

WEST İSTANBUL MARİNA


West İstanbul Marina’nın yeni kampanyası ile hem marinada bağlama yapan yat sahiplerine hem de marinaya yeni gelecek arkadaşlarına 2 ay yat bağlama hediye ediyor. Açıldıkları 2012 yılından beri sıra dışı kampanyaları ile yatçıların beğenisini toplayan West İstanbul Marina, Mart ayında başlayan “Arkadaş Kampanyası” ile hem marinaya bağlı yat sahiplerine hem de marinaya yeni bağlama yapacak arkadaşlarının yatlarına yıllık bağlamada ücretsiz iki ay bağlama hediye ediyor. 

Marina Müdürü Fuat Çimen kampanyaya ilişkin olarak, “Marinamızda bu sefer sadece teknesi olan konuklarımızı düşünmedik. Siz tekne sahibi konuklarımızın arkadaşları ile uzak kalmamaları için “Arkadaş” kampanyası ile hem size hem dostlarınıza müthiş bir avantaj sunarak, dostlarınızı West İstanbul Marinalı yapmaya çağırıyoruz “ şeklinde bir açıklamada bulundu.  

West İstanbul Marina’nın yeni “Arkadaş Kampanyası”ndan WIM Shopping Card ve WIM Sailor & Card sahibi yatçılar faydalanacak. Marina WIM Shopping Card ve WIM Sailor & Card’ın ilk tanıtımını da Şubat ayında CNR Fuar Merkezinde düzenlenen Boatshow 2014 fuarı sırasında yapmış ve ziyaretçilerden büyük ilgi görmüştü.  WIM Shopping Card ve WIM Sailor & Card Arkadaş Kampanyasının yanı sıra kart sahiplerine marinada ve marina çarşısında pek çok indirim ve avantaj  sunuluyor.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale