Anasayfa »  ETKİNLİK  » METYX KOMPOZİT GÜNLERİ

METYX KOMPOZİT GÜNLERİ


Türkiye’nin en büyük, uluslararası kompozit sektörünün de sayılı buluşma platformlarından biri haline gelen METYX Kompozit Günleri, bu yıl 4. defa 21-24 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.    

Günümüzün zorlu ortamında kompozit endüstrisine ait en son teknikleri öğrenmenin adeta bir zorunluluk haline geldiği düşüncesi ve fikirleri başarılı ürünlere dönüştüren şeyin sürekli eğitim ve gelişim olduğu anlayışıyla hareket eden METYX Composites, kompozit günlerini dördüncü defa düzenlemek için çalışmalara başladı.

Bu yılın Ekim ayında gerçekleştirilecek olan METYX Kompozit Günleri, 4 gün sürecek. Zirvenin ilk 2 gününde konferanslar, sonrasında bir günlük RTM eğitimi ve bir günlük de vakum infüzyon eğitimi etkinlikleri yer alıyor. Zirvenin her iki kısmında da bilgiler olanca şeffaflığı ile paylaşılıp hem teorik hem pratik yönden bilgiler veriliyor. Tüm teori ve uygulamalar hedef bir içerik doğrultusunda oluşturuluyor. 


2007 yılından beri 2 yılda bir düzenlenen ve sürekli olarak içeriğini zenginleşen METYX Kompozit Günleri ‘ne katılımcı sayısı her yıl artış gösteriyor.  Son gerçekleşen etkinliğe 18 farklı ülkeden 200’ü aşkın sayıda konuşmacı ve ziyaretçi katılmıştı.

Her bir sektöre ait sunumların ayrı ayrı gruplandırılacağı etkinliğin bu yıl odaklandığı konulardan biri de “mimari uygulamalarda kompozit kullanımı” olacak.

Katılımcıların bilgi seviyesini arttırmayı, mevcut ve yeni işleri için ilham kaynağı olmayı amaçlayan zirveye, Türkiye ve dünya çapında kompozit endüstrisinin önemli isimleri, son kullanıcılar, üreticiler ve akademisyenler katılıyor.

Etkinliğe katılım için ayrıntılı bilgilendirme www.metyx.com adresinde yer alıyor. 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale