Anasayfa »  ETKİNLİK  » HALİÇ BOAT SHOW Beş gün tekneleri denizde ağırladı

HALİÇ BOAT SHOW Beş gün tekneleri denizde ağırladı


Haliç Boat Show, 30 Nisan-04 Mayıs 2014 tarihleri arasında ikinci el ve denize inmeye hazır sıfır tekneleri deniz üstünde ağırladı. Tekne ekipman ve aksesuar markaları da sezon öncesi teknesinin bakımını yaptırmak ve eksiklerini tamamlamak isteyenler için fuar alanında yerini aldı.


UBM NTSR Fuarcılık tarafından 33 yıldır düzenlenen Boat Show, Eylül’deki büyük buluşma öncesi tekne tutkunlarını “Haliç Boat Show” ile İstanbul’un kalbi Haliç’in, tarihi atmosferinde buluşturdu. Deniz tutkunları için sezon öncesi hızlı satış olanağı tanıyacak olan Haliç Boat Show, 30 Nisan – 04 Mayıs tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde deniz üzerinde gerçekleştirildi. Tekne ekipman ve aksesuar markaları da sezon öncesi teknesinin bakımını yaptırmak, eksiklerini tamamlamak isteyenler için fuar alanında yerini adı.

Fuarda  boyları 3 metre ile 42 metre arasında değişen 100’üstünde tekne sergilenendi. Haliç Boat Show, yaz sezonu öncesi teknesini değiştirmek isteyenler, yeni tekne siparişi vermek için vakti olmayanlar ve otomobil fiyatına alınabilecek uygun fiyatlı ikinci el tekneleri görmek isteyenler için yaz öncesi fırsatlar sundu. Fuar tekne ekipman ve aksesuarları, su sporları ve geceli gündüzlü etkinlikleri ile tüm deniz tutkunlarına keyifli bir ortam sundu. 

Haliç Kongre Merkezi’nin bir milyon doların üzerinde yatırımla hayata geçirilen tekne bağlama sistemi ile tekne ve deniz tutkunları beğendikleri modelleri deniz üstünde test etme olanağı sunuldu.  Haliç Boat Show’u kendi teknesi ile ziyaret etmek isteyenler için gün boyu bağlanabilecekleri özel bir “Misafir Pontonunu”  da hazır bulundu.

Teknelerde fuara özel indirimli fiyatlar

Fiyatları 5.500 Euro ile 5 milyon Euro arasında değişen 2.el ve sıfır tekneler, Haliç Boat Show’a özel indirimli fiyatlarla satışa sunuldu.  Fuar, son zamanlarda hareketlenen ve talep gören 2.el tekne pazarını, lider ve güvenilir broker firmaların katılımıyla tek çatı altında topladı.

Fuar sponsorleri indirim ve hediyeler sunuyor

Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü markalarının sponsorluk desteği ile gücüne güç katan Haliç Boat Show’un Hugo Boss ve Seabird’ün Co. sponsor olurken resmi havayolu ise Türk Hava Yolları oldu. Hugo Boss çeşitli etkinlikler, sürpriz hediyeler ile fuar ziyaretçilerine sundu.

Haliç Boat Show Resmi Havayolu Türk Hava Yolları,  fuar ziyareti için dünyanın ve Türkiye’nin her noktasından gelecek deniz tutkunları için Business Class’da yüzde 20’ye varan, Ekonomi Class’da ise yüzde 15’e varan indirimler uyguladı. 

Fuarın resmi konaklama sponsoru Hilton Garden Inn Golden Horn ise özel fiyatlar sundu.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale