Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » KRM Yacht sezonun son refitini Temmuz ayında suya indiriyor

KRM Yacht sezonun son refitini Temmuz ayında suya indiriyor


Mayıs ayında 5 ay süren 20 metre (63 feet)  boyundaki Imperial isimli motoryatın refit işlerini tamamlanarak suya indirildi. Teknenin değerini iki katına çıkaran kapsamlı refit işleri listesinde ana makinaların rektifiyesi, iç interior’un komple yenilenmesi, akıllı yönetim sistemlerinin kurulması, seyir ve müzik sistemlerinin değiştirilmesi ve tekne komple boyanması gibi işler yer aldı.

 KRM Yacht haziran ayında iki defa dünya turu yapan Hollanda yapımı 1984 model trawlerı da müşterisine teslim etti. Yorgun ve yıpranmış olan tekne fes edilen iki refit girişimi sonrasında, KRM tarafından 8 aylık kapsamlı bir refit sürecine tabii tutuldu. 17 metre boyundaki Bona Verbas isimli sac tekne Türk müşterisi tarafından Göcek koylarında seyrediyor.Haziran ayında suyu indirilen ikinci refit projesi 30 metrelik 2008 open modeli Quaj Yat isimli tekneydi. Ağır bakımlarını yapılarak komple boyanan teknenin elektrik ve otomasyon sistemindeki arazılar giderildi; tuvaletleri ve pis su tesisatları değiştirildi. Arneson şaft ve pervana sistemi bakımları yapıldı, otomasyon sorunları da giderildi. Tabanları değiştirilip güverte tik bakımları yapılan tekne 5,5 aylık bir refit sürecinden sonra denize indirildi. Diğer taraftan tersane eski müşterilerini ait 16 metrelik Alize ve Aries isimli iki teknenin yıllık bakımları ve küçük çaplı tamir işlerine yaparak teslimini gerçekleştirdi.

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale