Anasayfa »  PROJE  » BİLGİN YACHT 45 metrelik Elada’yı denize indirdi

BİLGİN YACHT 45 metrelik Elada’yı denize indirdi


Bilgin Yacht'ın yeni projesi 45 metrelik Elada isimli motoryatı denize indirdi. Kriz sürecinde istikarlı biçimde gelişimini sürdüren Bilgin Yacht,  denize indirdiği Bilgin 147 isimli projenin anlaşması 2012 yılının Kasım ayında imzalanmıştı.Eleda, tersanenin 2012 yılında denize indirilen 40 metrelik süperyat M'in geliştirilmiş hali olmakla beraber selefinde olduğu gibi tamamen ayırt edici ve farklı bir pruva dizaynına sahip. Teknenin iç ve dış dizaynına H2 Yacht Design şirketi ile beraber tersanede katkı sağlamış.Süperyatın Owner kabini köprüüstü güvertesinde konumlandırılmış ve oldukça geniş ve tamamen özel bir arka terasa açılıyor. Tekne sahibinin özel misafirlerini ağırlayabileceği VIP kabin ve salon, ana güvertenin baş kısmında bulunuyor. 4 adet misafir kabininden oluşan diğer kamaralar ise yine 4 adet mürettebat kamarasınında bulunduğu alt güverteye yerleştirilmiş.

 İki adet CAT 1,915 HP makine 22 knot azami sürat sunuyor

Yüksek puntellerle çevrelenmiş baş üstü kesiminde ise genişçe bir oturma grubu ve jakuzi yer alıyor. Bu kesimde VIP kabinine gün ışığı girmesini sağlayan aynen güneşlenme güvertesinde Owner kabinde bulunanın bir benzeri olan yatay bir lumbuz da bulunuyor. Yine bu konforlu üst güvertede barın ve bar taburelerinin çevrelediği başka bir jakuzi bulunuyor. Makine dairesinde bulunan iki adet CAT 1,915 HP makine sayesinde Elada, 22 knot azami sürat ve 17 knot seyir hızına ulaşabiliyor. 3 adet jeneratör ile elektrik ihtiyacının karşılandığı süperyat, TRAC stabilayzer sayesinde her koşulda dengesini ve stabil duruşunu muhafaza edebiliyor.


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale