Anasayfa »  ÜRÜN  » MAN tercihinde düşük yakıt tüketimi en önemli unsur

MAN tercihinde düşük yakıt tüketimi en önemli unsur


Geliştirdiği ileri teknoloji ürünlerle deniz motorları sektöründe de büyük fark yaratan Alman devi MAN, dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. MAN deniz motorları, dayanıklı yapıları, üstün performansı, düşük işletme maliyetleri, zengin model- güç seçenekleri ve uzun ömürleri ile pazarın en iddialı ürünleri arasında gösteriliyor.

256 yıllık köklü geçmişi ile dünya markası olan MAN, 258 HP ağır hizmet motorlarından, 1800 HP yat ve sürat teknesi motorlarına kadar geniş bir yelpazede ürün gamına sahip. MAN'ın 50 ila 100 feet arası yat ve sürat tekneleri için ürettiği 730 HP ila 1800 HP arası (537-1324 kW) deniz motorları kompakt dizaynları ile ön plana çıkıyor. Bu özelliği sayesinde MAN, yat üreticilerine daha fazla çalışma alanı bırakıyor.

MAN Motor Marin Motor Satış Sorumlusu Gökhan Erman, marin sektöründe MAN motor tercihlerinde düşük yakıt tüketiminin birincil unsur olduğunu belirterek, markanın marin sektöründeki gelişimine yönelik olarak şu açıklamalarda bulundu:

 

MAN motorlarının en önemli özelliği düşük yakıt tüketimine sahip olmaları

 

 MAN motorları Türkiye’de marin sektörüne 1988 yılında girdi. MAN o yıllardaki mekanik motorlarla pazarda faaliyet gösteriyordu. Bugün ilerleyen son teknolojiyle ‘Common Rail’ motorlar üretiyor. MAN motorların en büyük özelliği öncelikle kompakt olmaları. Motorlar, küçük hacimde 1.200 devirde maksimum torka ulaşıyor. Bu özellikle hız amaçlı kayıcı teknelerde çok üstün bir özellilik. MAN'ın uzmanlığı otomotiv sektöründe. Otomotiv sektöründe yakıt tasarrufu, en önemli konuların başında geliyor. MAN motorlarının en önemli özelliği düşük yakıt tüketimine sahip olmaları. MAN’ın otomotiv sektöründeki motorları marin sektöründe de kullanılıyor. Müşterilerin deniz motorlarında MAN’ı tercih etmelerinde düşük yakıt tüketimi birinci unsur olarak öne çıkıyor.

 

MAN Türkiye'de OEM firması olarak bizzat kendisi hizmet veriyor. Bayi sistemi ile çalışılmadığı için çok düşük karlarla kaliteyi müşterilerimize ulaştırmak için hizmet veriyoruz. Hafif, orta ve ağır hizmet olarak üç grupta motorlar mevcut. Sektörde uzun zamandır faaliyet gösterdiğimiz için başlayan yeni projelerden haberdar oluyoruz. Bize ulaşan talepler doğrultusunda tersanelere veya tekne sahiplerine tekliflerimizi sunuyoruz. Hizmet sınıfında karşımıza çıkan ihalelere katılarak değerlendirmeye çalışıyoruz.

 

MAN Finans marin motor satışlarına ilişkin olarak bize destek veriyor

Bu yıl MAN Finans, marin motor satışlarına ilişkin olarak bize destek veriyor. Bu destek doğrultusunda motorlarımızı 12, 24 ve 36 aylık vadelerle satışını yapabiliyoruz. MAN olarak yat, pilot bot, tenezzül tekneleri gibi geniş kesimde motor ve hizmetler sunabiliyoruz. Yat sektörünün krizden etkilenmesinden dolayı iki yıldır ağırlıklı olarak hizmet teknelerine hitap ediyoruz. Euro’nun hızlı yükselmesi müşterilerin dönemsel olarak motor alımlarında ertelemeleri beraberinde getiriyor. Yat sektörü bu durgunluğu aşıp mutlaka düzelecektir. 2015 yılından sonra yat üretiminde bir canlanma olacağını umuyoruz.

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale