Anasayfa »  PROJE  »  AES YAT, 51 metrelik refit projesini suya indirdi

AES YAT, 51 metrelik refit projesini suya indirdi


Proje kapsamında klas işlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanarak RINA evraklarının alınması, yatın komple boyanması, çelik konstrüksiyon eksiklerinin giderilmesi, kıç havuzun yükseltilmesi ve yangın algılama sistemi montajı gibi işler yer aldı. Tekne gövdesi ve üst yapısında İnternational ürünleriyle İnterprime 820, İnterfill 830 ve 833,  İnterprime 820 ve İnterprime 880 sonkat boya uygulamalarını gerçekleştirildi. Deniz testlerinin ardından teknenin kısa bir zaman sonra müşterisine teslim edilmesi planlanıyor.

Tasarım, mühendislik, taşeron yönetimi ve inşa süreçlerindeki birikimi ve yüksek kalitede tekne üretiminde ortaya koyduğu projelerle tanınan Hasan Sancak yönetimindeki AES Yacht’ın ilk refit projesi 36 metre boyundaki kompozit motoryat Phoenix idi. AES Yacht, 2013 yılında Hırvatistan’da ortaklaşa gerçekleştirilen bir projede ise 60 metrelik bir megayatın VİP interior alanlarında mobilya imalatları ve uygulama işlerini gerçekleştirmişti. 


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale