Anasayfa »  FİRMA  » Marin Base, İtalyan Amer Yachts’ın Türkiye Yetkili Satıcısı oldu

Marin Base, İtalyan Amer Yachts’ın Türkiye Yetkili Satıcısı oldu


2013 Yılında, emekli deniz subayı olan iki ortak tarafından kurulan ve içinde bulunduğumuz yıl yaptığı atılımlar ile Türk yatçılık sektöründe adından sıkça söz edilen bir marka haline gelen Marin Base Yat Yönetim ve Yat Satış şirketi, San Remo/İtalya merkezli megayat üreticisi PERMARE SRL. Grup ile grubun AMER Yachts markası için Türkiye yetkili satıcı anlaşması imzaladı.Kurulalı kısa bir zaman olmasına rağmen adını sektörün önde gelen ve güvenilen markaları arasına sokmayı başaran Marin Base firması kurucu ortağı Bahadır Şen yaptığı açıklamada; ‘’Güveniniz Pusulamızdır’’ sloganımıza olan bağlılığımız ile hizmet verdiğimiz hem yat yönetimi hem de yat satışı alanlarında, müşteri güvenini daima ön planda tutan bir yaklaşım izliyoruz. Bu yaklaşımımız sonucunda bizlere duyulan güven, yaptığımız yat yönetim hizmetlerinin ve satışını yaptığımız teknelerin kalite seviyelerinin de yüksek tutulmasını gerektiriyor. Henüz Türk yat pazarına girmemiş olan ancak hem malzeme ve işçilik hem de üretim kalitesi olarak üst seviyede ve köklü bir üretici olan PERMARE SRL. Grup’a ait Amer Yachts markasının Türkiye satış haklarını alarak hem yat almak için bizleri tercih eden müşterilerimize hem de teknelerini satmamız için bizi seçen İtalyan PERMARE SRL. Grup’a karşılıklı güvene dayalı kaliteli hizmet sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.


Ayrıca önümüzde ki Şubat ayında düzenlenecek olan CNR Eurasia Boat Show süresince Türk müşterilere Amer Yacht markasını tanıtmak için çok özel fiyatlarla kampanya düzenleyeceklerini de belirtti. 


Anlaşmanın imzalanmasının ardından Permare SRL. Grup Yönetim Kurulu Başkanı Barbara Amerio ise ‘’ Türk yat piyasasını beklentilerimizin başında gelen profesyonellik ve tecrübenin yanı sıra satış sonrası gösterilmesi gereken hassasiyet açısından ele alarak uzun süre inceledik ve hem bunları karşılayabilecek hemde marka karakterimize uygun olduğuna inandığımız Marin Base’i seçtik. Seçkin İtalyan markamızın Türk yat pazarında tanıtımında ve doğru Türk müşterilerin seçilip hedeflenmesinde yazılı ve görsel medyayı olduğu kadar sosyal medyayı da oldukça aktif kullanabilen Marin Base’in doğru adres olduğuna inanıyoruz. Birlikte yapacağımız önemli işlerin başında 3 adet IPS 1200 Volvo makinasıyla hem sıradışı bir performans ve konfor hemde iddialı yakıt akışı sunan ve Akdeniz çanağında yeni ve özgün bir süper yat olan Amer 94’ün yakın bir zamanda suya indirilmesi geldiği gibi daha fazlasını görmek için Marin Base ile bizi takip etmenizde fayda var’’ diye belirtti.

 

PERMARE SRL; 70’li yılların başında Fernando Amerio tarafından denizcilik ve yatçılık sektörüne teknik destek sağlamak amacıyla kurulan Permare Grup bugüne kadar üretmiş olduğu özel imalat Amer serileriyle günümüzde üstün kaliteli tekne üreticisi önemli şirketler arasındaki yerini almıştır. 2000’li yıllarda yarattığı Amer markasıyla üretmiş olduğu 86, 92,100 ve 116 feet modellerine son yıllarda 94,124 ve 136 feet modellerinide ekleme başarısını göstermiştir. Grubun tekne üretimini gerçekleştirdiği ve tekne bakım tutum ve onarımlarını yaptığı birisi Portosole/San Remo’da bulunan Sanremo Ship ve diğeri Bussana/San Remo’da bulunan Cantieri del Mediterraneo olmak üzere toplam iki adet tersanesi bulunmaktadır.


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale