Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Eltesan mobil Twin Disc temsilciliği ile markalarını artırmaya devam ediyor

Eltesan mobil Twin Disc temsilciliği ile markalarını artırmaya devam ediyor


Dünya denizcilik sektöründe, konusundaki teknolojik yeniliklerin öncüsü olan Twin Disc,  Türkiye’de Eltesan mobil ile mümesillik anlaşması imzalayarak 2015 yılı itibari ile bütün satış, projelendirme, mühendislik ve satış sonrası hizmetleri konusunda firmayı yetkilendirerek Türkiye pazarındaki aktivitelerine ivme kazandırma kararı aldı.

1918 yılında, bundan tam bir yüzyıl önce ABD’de kurulan, denizcilik ve endüstriyel uygulamalar iş kollarında faaliyet gösteren Twin Disc, 77 ülkede 129 distribütörü ile hizmet veriyor. Yelpazesinde şanzıman, manevra pervanesi, şaft, kontrol ve dümen sistemleri ve  trim tab çözümleri gibi bir teknedeki motordan pervaneye kadar bütün sevk, tahrik ve manevra sistemini sağlayan Twin Disc, sevk sistemlerinde dünyanın lider firmaları arasında yer alıyor.

Geniş servis ağı, uzman mühendis kadrosu ve 30 yıllık tecrübesi ile Eltesan mobil, Twin Disc markası ile birlikte Dometic, Fischer Panda, Parker Racor, Schenker Watermakers, Smev, Solara, Waeco gibi önde gelen uluslararası markaların Türkiye temsilciliğini başarı ile sürdürüyor. Firma, CNR Avrasya Boat Show’da çok özel paket koşulları ile denizseverlerin beğenisine sunacak.

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale