Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Marin Base, süper tender üreticisi Maori Yachts’ın Türkiye yetkili satıcısı oldu

Marin Base, süper tender üreticisi Maori Yachts’ın Türkiye yetkili satıcısı oldu


2013 yılında, emekli deniz subayı olan iki ortak tarafından kurulan ve geçtiğimiz yıl yaptığı atılımlar ile adından sıkça söz ettiren Marin Base Yat Yönetim ve Yat Satış şirketi, İtalya merkezli Süper tender üreticisi MAORI Future Concept SRL ile grubun Maori Yachts markası altında ürettiği süper tenderler (günlük kullanım tekneleri) için Türkiye yetkili satıcı anlaşması imzaladı. Maori tenderların asıl kullanım amacı mega ve süper yatlara eşlik eden tender olarak düşünülse de 30 feet uzunluktan başlayıp 78 feet’e kadar çıkan geniş yelpazesiyle başlı başına ayrı bir tekne kullanımı, konforu ve rahatlığı sunuyor.


Şen:”Gerçekten üst seviyede bir üretici olan MAORI Future Concept SRL’ye ait Maori Yatları Türkiye pazarıyla tanıştıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

 Kısa sürede sektörün önde gelen ve güvenilen markaları arasına girmeyi başaran Marin Base firması kurucu ortağı Bahadır Şen yaptığı açıklamada; “Her zaman belirttiğim gibi ‘Güveniniz Pusulamızdır’ sloganımıza olan bağlılığımız ile hizmet verdiğimiz hem yat yönetimi hem de yat satışı alanlarında, müşteri güvenini daima ön planda tutan bir yaklaşım izliyoruz. Bu yaklaşımımız sonucunda bizlere duyulan güven, yaptığımız yat yönetim hizmetlerinin ve satışını yaptığımız teknelerin kalite seviyelerinin de yüksek tutulmasını gerektiriyor. Türk yat pazarına bizimle birlikte “merhaba”diyecek olan ve malzeme, işçilik, üretim kalitesi ve özellikle tasarım olarak bana göre gerçekten üst seviyede bir üretici olan MAORI Future Concept SRL’ye ait Maori Yatları Türkiye pazarıyla tanıştıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz “dedi. Şen ayrıca Şubat ayında düzenlenecek olan CNR Eurasia Boat Show için çok kısa bir süre olmasına rağmen Türkiye pazarına Maori Yacht markasını tanıtmak için çok özel fiyatlarla kampanya düzenleyeceklerini belirtti.”

Chimenti: “Türkiye’de Marin Base’in doğru adres olduğuna inanıyoruz”

Anlaşmanın imzalanmasının ardından MAORI Future Concept SRL Yönetim Kurulu Başkanı Oberdan Chimenti da; “Uzun zamandır hedeflediğimiz Türk yat piyasasına profesyonellik ve tecrübenin yanı sıra satış sonrası hassasiyetleri açısından beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabileceğine ve marka karakterimize uygun olduğuna inandığımız Marin Base ile girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çok özel tasarıma sahip olan ve üst düzey kaliteyle ürettiğimiz yatlarımızın Türk piyasasında tanıtımında ve doğru Türk müşterilerin seçilip hedeflenmesinde Marin Base’in doğru adres olduğuna inanıyoruz’’ şeklinde bir açıklama yaptı.

 

MAORI Future Concept SRL; Maori markasının yaratıcısı Oberdan Chimenti,  uzun yıllar boyunca tüm dünya denizlerinde hem yelkenli hem de motoryatlarda kaptanlık yapmanın ve A.B.D., İngiltere, Fransa ve İtalya gibi yat sektörünün öncü ülkelerinde yat üretiminde ve tersanelerde çalışmanın kattığı tecrübelerini 2007 yılına kadar başka İtalyan markalar için ürettiği teknelerde sergiledi. Bu tarihten itibaren kendi tasarım ve inşa çizgileriyle yepyeni bir marka olarak doğan Maori Yacht,  şu ana kadar 25 adedin üzerinde satış rakamına ulaşmış durumda.  Son yıllarda ise Nauta Tasarım ve Ken Freivokh gibi dikkat çeken tasarımcılar ile birlikte ürettiği 30,37, 52 ve 78 feet modelleriyle hedeflerini ve gözünü dünya pazarına çevirdi.  Grubun tekne üretimini ve tekne bakım ve onarımlarını gerçekleştirdiği tersanesi Sardinya adasındaki Olbia yakınlarında imrenilen doğal cennetlerden birisi olan Costa Smeralda koyunda bulunuyor.

 www.maorifuture.com


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale