Anasayfa »  GÜNCEL DÜNYA  » TANKOA YACHTS

TANKOA YACHTS


İtalyan süperyat üreticisi Tankoa Yachts, Tankoa S501 modelinin ilk teknesini süperyat konusunda tecrübeli bir Fransız müşteriye sattı. Tankoa Yachts ve Yacht-Ology şirketinden yapılan açıklamada, hafif alüminyum alaşım malzeme kullanılarak üretilen teknenin inşasına başlandığı ve tahmini teslim tarihinin Nisan 2017 olarak planlandığı belirtildi. Tersane, 50 metrelik S501 modelini ilk olarak 2014 yılının Haziran ayında açıklamış ve 70 metrelik bir diğer teknesi olan S701 modeliyle birlikte geride bıraktığımız Monaco Yacht Show’da sergilemişti.

Tasarımında İtalyan tasarımcı Francesco Paszkowski’nin imzası bulunan S501, hem tam deplasman hem de yarı deplasman olarak iki farklı gövde alternatifi imkanı sunuyor. Tam deplasman bir gövdeye sahip olacağı belirtilen serinin 1 numaralı teknesi, 12 knot ortalama sürat ile 5.000 NM menzilinde bir yolculuk yapabiliyor. Teknenin azami sürat değerinin ise 16 knot olması öngörülüyor.  S501 serisinin yarı deplasman olarak üretilecek diğer modelinin ise 27 knot azami sürate ulaşacağı belirtiliyor.

Yeni sahibi tarafından 6 kamaralı bir tasarıma sahip olması talep edilen S501 modelinin ayrıca kondisyon merkezi, sinema salonu ve bir tender bot saklayabileceği 7 metrelik kapalı bir garaja sahip olacağı belirtildi. Yine tekne sahibinin özel isteği doğrultusunda S501’in iç tasarımında Paszkowski’nin, Margherita Casprini ile yapacağı işbirliği sonucunda modern ve sıcak bir ortam sağlanması hedefleniyor.


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale