Anasayfa »  GÜNCEL DÜNYA  » HORIZON YACHTS

HORIZON YACHTS
Horizon Yachts’ın resmi Twitter hesabı üzerinden, firmanın iki yeni model teknesinin Amerikalı müşterilerine teslim edildiği bilgisi verildi. Twitter profilinden yayımlanan fotoğraflarda yeni RP110 ve Horizon E84 modellerinin Tayvan’da bir kargo gemisine yüklendiği ve yola çıkmaya hazır oldukları görülebiliyor.

Tersanenin şimdiye dek suya indirdiğini en küçük üç güverteli modeli olarak ön plana çıkan RP110, 33.53 metre uzunluğa ve 7 metre genişliğe sahip. Oldukça büyük sayılabilecek bir skylounge’a sahip olan tekne, geniş kamaraları ile mürettebat dahil olmak üzere aynı anda 20 kişiye kadar ev sahipliği yapabiliyor. Tersanenin diğer bir teslimatı olan E84 ise 25.91 metre uzunluğa ve 6.10 metre genişliğe sahip. Bu ölçüleri ile Horizon Yachts’ın E serisinin ikinci en büyük modeli olan E84, açık V tasarımlı modeli ile ön plana çıkıyor.

RP110 serisinin ikinci teknesi olan Carnival Liberty 3’ü bu yılın başlarında suya indiren Horizon tesisleri, kasım ayında suya indirmeyi planladığı aynı serinin üçüncü teknesi olacak olan Paradise’ın yapım süreci ile oldukça yoğun bir dönem geçiriyor. 
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale