Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » MAVİTUNA

MAVİTUNA
Mavituna, Ares Tersanesi tarafından inşası tamamlanan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sahil Güvenlik Komutanlığına teslim edilen 3 adet Sahil Güvenlik Botuna, Pis Su Arıtma Sistemleri ECOmar 6 ünitelerinin teslimatını gerçekleştirdi. KKTCSG101, KKTCSG105 ve KKTC106 Sahil Güvenlik Botlarına tersane tarafından başarı ile montajı yapılan ECOmar 6 Pis Su Arıtma Sistemleri, Mavituna tarafından devreye alınıp, gerekli teknik bakım ve kullanma eğitimleri verilmek sureti ile ilgili Sahil Güvenlik Komutanlığı personeline teslim edildi.

ECOmar 6 üniteleri, daha öncede Türkiye Cumhuriyeti Sahil Güvenlik Komutanlığına inşa edilen 10 adet Sahil Güvenlik Botunda da kullanılmıştı. ECOmar 6 pis su arıtma cihazları hem siyah suyu hem gri suyu ayrı ayrı veya birleşik olarak arıtabiliyor. Tam otomatik olarak günde 2300 litre atığı temizleyip, sludge tanka ihtiyaç duymadan IMO 159.55 notasyonuna uygun olarak doğrudan denize boşaltıyor.

Daha detaylı bilgi için www.mavituna.com.tr web adresinden  veya 0 216 3958941 numaralı telefondan alınabiliyor.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale