Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » BTS MARİN VE CMC MARINE

BTS MARİN VE CMC MARINE
BTS Marin ile CMC Marine’nin ortak gerçekleştirdikleri tanıtım kokteyli Circolo Roma’da (İtalyan Ticaret Odası Derneği) gerçekleştirildi. Aynı zamanda BTS Marin’in kuruluş tarihi olan 13.02.2014’ün yıldönümünde düzenlenen kokteylde CMC Marine ve ürünleri hakkında bilgi verildi. Şirketin CEO’su A. Cappiello yaptığı açıklamada, kendi ülkeleri olan İtalya bir kenara bırakıldığında CMC Marine ürünlerinin ihracatını en fazla İngiltere ve Türkiye’ye gerçekleştirdiklerini belirtti.

Kokteylde konuşan BTS Marin Genel Müdürü Tayfun Türk, konuşmasında şirketlerinin 2014 yılının henüz başında kurulmasına rağmen Türkiye’nin lider yat firmalarından Tansu Yatch’a boyları 40 metre civarında olan projeler için hem elektrikli fin stabilizer hem de hidrolik ve elektrikli manevra pervaneleri verdiklerini, Ağanlar Tersanesi’ndeki 48 metrelik refit projesi için ise elektrikli fin stabilizer sistemi satışını gerçekleştirdiklerini belirtti. Türkiye, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde CMC Marine ürünlerinin bulunduğu yatlara bakım ve onarım hizmetlerinin de yine kendileri tarafından verileceği bilgisi Türk’ün konuşmasında öne çıkan konular arasında yerini aldı.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale