Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » DREAM LINE YACHTS

DREAM LINE YACHTS
Dünyanın önde gelen lüks yat üreticilerinden Dream Line Yachts, Türkiye pazarında faaliyet göstermek amacıyla Deniz Yatçılık ailesine katıldı.  Farklı bakış açısı ile yaratıcı çözümler sunan Dream Line Yachts, 35 yıllık tecrübesi ve dünya çapındaki yat sahipleri ile yapmış oldukları araştırmalar sonucu müşterilerine ilgi çekici modeller sunuyor. Sektörün güvenilir isimlerinden Deniz Yatçılık ailesine katılan DL Yatları, sofistike tasarımları, tasarımlarındaki zerafet ve çevre dostu standartları ile dünya pazarında yenilik sembolü olarak kabul görüyor.

Ürettiği modellerin rakiplerine göre daha hacimli ve konforlu olması Dream Line Yacht’ın rakipleri ayırıyor. Üretimde kullanılan ürünlerin kalitesi ve üst sınıf işçilik ile tekne muadillerinden daha denizci. Tersane, müşterilerine hibrit opsiyonu da sunarak daha çevreci bir firma profili sergiliyor.

Dünya yat sektörünün prestijli organizasyonlarından World Yacht Trophies 2014’ün kazananlarından olan DL Yachts, ödül aldığı 5 milyon 350 bin Euro’luk fiyat etiketine sahip DL 26M modeli ile sektörün ilgi odağı haline geldi. Tersane, boyları 26 metre ile 49 metre arasında değişen bir tekne portföyüne sahip.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale