Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » 2015 SHOW BOATS DESIGN

2015 SHOW BOATS DESIGN
2015 Show Boats Design Ödülleri’nin kazananları Avusturya’nın Kitzbühel kentinde düzenlenen şık bir tören ile açıklandı. Yat dünyasının Oscar’ı kabul edilen organizasyonda Türk tasarımcı Timur Bozca,  sıra dışı tasarımıyla yat sektörüne yeni bir bakış açısı getiren Cauta ile yılın tasarımcısı ödülünü ülkemize getirdi.

2015 Show Boats Design Ödülleri’nde Timur Bozca’ya yılın tasarımcısı ödülünü kazandıran Cauta, “world cruiser” tarzında 55 metrelik bir tekne. Karbon fiber gövde ve üst yapısıyla, hafif ve yüksek performanslı bir yat olan Cauta, ‘Elite Supernova Gümüş’ rengi, sıra dışı görünümü ve yenilikçi çizgileriyle teknolojinin süper yat sektörüne yansıması olarak görülüyor. Dinamik ve fütüristik özellikler taşıyan tekne Atlantik’i kısa bir sürede geçebilecek, aynı zamanda misafirlerine üst düzey rahatlık ve lüks sunabilecek özelliklerde tasarlanmış. Yat dünyasında devrim niteliğinde tanımlanan iki adet dönebilen Dynarig direklere ve bu direklere eşlik eden 10 adet yelkene sahip olan Cauta, tüm sistemin tek bir yelkenci tarafından kontrol edilebilmesiyle öne çıkıyor.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale