Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » BOATSHOW İZMİR

BOATSHOW İZMİR




İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırdığı Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuar İzmir’de organize edilen Boatshow İzmir 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, bu yıl performansını gözle görüler biçimde artırdı. Fuar İzmir C Holü’nde 19 bin 900 metrekarelik alanda düzenlenen fuara, 78 firma katıldı.

Fuar öncesinde düzenlenen açılış töreninde bir konuşma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Denizcilik konusunda yıllarca körfez kötü kullandığı için İzmirli sırtını dönmek zorunda kaldı. Şimdi körfeze yüzümüzü dönüyoruz. İzmirli artık denizle daha sıcak bir iletişim kuracak” dedi. Deniz Ticaret Odası İzmir Şube Başkanı Yusuf Öztürk ise açılışta yaptığı konuşmada, “Denizcilik bileşenlerini biraraya getirecek bir fuar burası. Boat Show fuarına uluslararası boyut kazandırılmalı. Tek dileğimiz fuar için iyi bir tanıtımın olması, bu sağlanırsa on binlerce ziyaretçiye ulaşılması mümkündür” şeklinde konuştu. Törenin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile beraberindekiler, fuardaki stantları tek tek gezdi.

Yurt içinden 8 ilden Trio, Maxxum, ADT Marine, Safter, Depar Motor, Mercury, Volvo Penta, Mursan ve Moonday Yatçılık gibi önemli markalar ürünlerini fuarda sergiledi. 5 TL ücretle girilen fuarda ayrıca, ‘İzmir’de Tekne Üretiminin Geleceği’, ‘İzmir’de Su Sporlarının Sorunları ve Geleceği’, ‘Marinaların Sorunları ve Çözüm Önerileri’ ve ‘Tasarımdan Geri Dönüşüme Daha Yeşil Teknecilik’ panelleri düzenlendi. 
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale