Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » SARP YAT

SARP YAT
83 ülke farklı ülkeden şirketlerin katıldığı dünyanın en prestijli tasarım yarışması olarak kabul edilen Uluslararası A’Design Ödülleri ve Yarışması’nda Türk yatçılık şirketi Sarp Yat ‘Altın Madalya’ ile ödüllendirildi. Türkiye’den ödül almayı başaran tek yat tersanesi olmayı da başaran firma ‘Yat Tasarımı’ ve ‘Yat İç Mekan’ kategorilerinde ödüle layık görüldü.

İtalya Como’da düzenlenen ödül töreninde Sarp Yat’ı Sarp Yat Genel Müdürü Ünal Şakar ve Sarp Yat Tersane Müdürü Emre Şandan temsil etti. Ödül töreninde Sarp Yat’ı olduğu kadar Türkiye’yi de temsil etmenin gururunu yaşadıklarını belirten Ünal Şakar; “Sarp Yat olarak, arkasında Kanatlı Ailesi’nin olduğu, megayatlar tasarlayan ve üreten bir şirketiz. Kuruluşumuzdan,  günümüze attığımız her adım ve aldığımız her kararda bu sorumluluk ve bilinç ile hareket ettik, bu yolda ilerlerken arkadaşlarımın emeklerinin bu kadar prestijli bir ödüle layık görülmesi bizi çok mutlu etti. Artık Türkiye’deki yat tersaneleri sadece kaliteli lüks yat üretimleri ile değil, tasarımları ile de dünya çapında uluslararası ödüller almakta ve ülkemizi temsil etmektedir” şeklinde konuştu.

A’ Design’ın kendi alanında dünyanın en prestijli ödülü olduğunu belirten Şakar, “Bu ödülü ancak üstün tasarım, teknoloji ve yaratıcılığa sahip projeler alabiliyor. A’Design’den ödül almak demek tasarım ve yenilikte mükemmeliyet sembolünü almak anlamına geliyor. Ödül alan firmaların başarılı akademisyen, basın mensubu, tasarım profesyonelleri ve tecrübeli girişimcilerden oluşan uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilmiş olması bizim için büyük anlam ifade ediyor” dedi.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale