Anasayfa »  FİRMA  » Boero Yacht Coatings Türkiye Genel Müdürü Erkan Soykurt: “Yeni bayilerle satış ağımızı genişletiyoruz”

Boero Yacht Coatings Türkiye Genel Müdürü Erkan Soykurt: “Yeni bayilerle satış ağımızı genişletiyoruz”Boero Yacht Coatings Türkiye Genel Müdürü Erkan Soykurt


Proje bazlı ve bayi ayağı ile olmak üzere iki farklı satış stratejisi izlediklerini belirten Boero Yacht Coatings Türkiye Genel Müdürü Erkan Soykurt, denizci kesime geniş bir satış ağı ile ulaşmayı hedeflediklerini belirterek şunları söylüyor: “Proje bazlı satışlar dışında kısmen daha ufak tanımlayabileceğimiz refit projelerine, marinalar ve çekek sahaları ile daha fazla müşteriye hizmet edebilmek amacıyla satışlarımızı tamamen bayi sistemi üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bölgede bulunan ve mağazası olan alt bayiler ile küçük boy teknelere hizmet vermenin daha doğru olduğunu düşünüyoruz.”

“İki tanesi Tuzla, biri de Pendik Marina’da olmak üzere İstanbul’da üç bayi ile çalışıyoruz. Ayvalık’tan başlayarak Alanya’ya kadar olan bütün sahil şeridinde bir bayi sistemi oluşturma çalışmalarımız devam ediyor. Marmaris ve Göcek bölgeleri bayilerimiz satış ağımıza katıldı.  Antalya ve İzmir bayilerimizi de büyük oranda kesinleştirdik.”

Kuruluşu 1831 yılına dayanan Genova merkezli Boero, İtalya’da yüzde 90’ını aşan pazar payı ile yat boyalarında pazar lideri konumunda bulunuyor. Boero Yacht Coatings ürün gamında, zehirliler, astarlar, macunlar, ara katlar, son katlar, vernikler ile tüm bu ürünler için gerekli tinerler ve diğer yardımcı ürünler (yağ temizleyici, kaymaz kum katkısı ve su bazlı boya sökücüler vb.) bulunuyor. Boero, İtalya’da hem seri hem de custom yat ve tekne üreticilerinin tercih ettiği ilk marka durumunda. 2008 krizi sonrasında yeni pazarlara açılan marka, Fransa, Hırvatistan, Kıbrıs, Yunanistan, Malta, Martinik, Hollanda, Rusya, Slovenya, İspanya, Tunus ve İngiltere’de faaliyet gösteriyor.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale