Anasayfa »  ÜRÜN  » NETA MRA60 ZORLU ŞARTLAR KESİNTİSİZ SİNYAL ALIŞI

NETA MRA60 ZORLU ŞARTLAR KESİNTİSİZ SİNYAL ALIŞI


Yüksek kazançlı anteni ile MRA60, en zorlu şartlarda bile kesintisiz sinyal alışı gerçekleştiyor. 10 metre üzeri tekneler için kullanılma uygun olan MRA60, kapsama alanı içinde uydudan gelen neredeyse tüm yayınların izlenmesini sağlıyor.  Entegre GPS ile LNB skew açısı otomatik olarak ayarlanırken, opsiyon olarak sunulan multi-çıkış özelliği sayesinde birden fazla noktada aynı antenden görüntü alınabiliyor. Sistem 16 değişik uydu ile kullanıma uygun.

Neta, kendi receiverını da üretiyor. Bu özelliği sayesinde receiver cihazları hem anteni kontrol ediyor hem de alıcı görevi üstleniyor. Neta MRA60, 10 metre üstü teknelerde 60 santimetrelik çanak çapı ile tercih ediliyor.  Marinesat ürünleri ile marin sektöründe de faaliyet gösteren Neta Elektronik,  yatlara yönelik MRA modelinde 45 santimetrelik çanak çapında iki, 60 santimetrelik çanak çapında iki olmak üzere kullanıcılara toplam 4 ürün seçeneği sunuyor.

ISO9001:2008 Kalite Sistem Belgesine sahip olan Neta, ürünlerini CE, ROHS ve E gibi uluslararası kalite standartlarında üretiyor. 1997 yılında almış olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri belgesini kesintisiz olarak bugüne kadar devam ettirdiğinden dolayı Neta,  TSE tarafından 2013 Yılı TSE Kalite Ödülü’nü aldı.

www.neta.com.trcheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale