Anasayfa »  ÜRÜN  » ŞENTÜRK DENİZCİLİK

ŞENTÜRK DENİZCİLİK


Şentürk Denizcilik üretimi olan alüminyum pasarellalar 3 ila 9 kiloluk hafif ağırlıkları ile kullanım rahatlığı sunuyor. İnce, orta ve kalın olmak üzere üç ayrı kategoride üretilen modeller, 40 santimetre eninde 2, 2.5 ve 3 metrelik üç ayrı boyda üretiliyor. Ürünlerin ortalama ağırlıkları ise, sabit ve katlanır modellerde, tiplerine ve modeline göre değişkenlik gösteriyor.

Alüminyum ve ahşap basamaklı olarak iki ayrı modeldeki alüminyum pasarellalar,  deniz koşullarına dayanıklı olması için eloksalla kaplanmış. Charter tekneleri için özel imal edilmiş krom takviye ile güçlendirilmiş pasarellalar da firmanın ürün gamında yer alıyor. Şentürk Denizcilik, tamamı kendi imalatı olan geniş ürün gamındaki ürünlerini, kendi satış ofislerinin yanı sıra marin ekipman satıcıları aracılığı ile de piyasaya sunuyor.

www.senturkdenizcilik.com


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale