Anasayfa »  FİRMA  » YORULMAZ YAT SERVİS ‘AquaTeq’ su yapıcıları ile 10. yılında

YORULMAZ YAT SERVİS ‘AquaTeq’ su yapıcıları ile 10. yılında
Yanmar, Besenzoni, Onan, Fischer Panda ve Mase gibi prestijli markalara verdiği bakım, onarım ve servis hizmetleri ile  öne çıkan Bodrum merkezli Yorulmaz Yat Servis, 2004 yılından bugüne kadar 12 farklı modeli ile piyasaya sunduğu AquaTeq  su yapıcıları ile 10.yılında.

Kaliteli marin malzemelerden üretilen AquaTeq  su yapıcılar, isteğe bağlı kompakt  veya modüler olarak imal ediliyor. Sertfikalandırma çalışmaları devam eden su yapıcılar, ürünün montajında deneyimli  teknik ekip sayesinde teknelerin özelliklerine göre esnek çözümler de sunabiliyor. Su yapıcılarının 2004 yılından beri çeşitli teknelerde sorunsuz ve güvenli biçimde kullanıldığı ve hedeflerinin 2017 yılından itibaren ürünü yurtdışı pazarlara açmak olduğunu belirten  Yorulmaz Yat Servis Genel Müdürü Remzi Yorulmaz, AquaTeq su yapıcıları ve firma olarak hedefleri ile ilgili dergimize şu açıklamalarda bulundu:


Yorulmaz Yat Servis Genel Müdürü Remzi Yorulmaz

Ürünün montajında teknelerin özelliklerine göre esnek çözümler üretebiliyoruz
‘’Yorulmaz Yat olarak, AquaTeq su yapıcılarının üretimine 2004 senesinde başladık. AquaTeq’i daha önceden çalıştığımız bir firmadan devraldık ve o günden beri ürünü bu isimle üretiyoruz. Aquateq su yapıcıları yüksek kalite malzeme kullanılarak, ilere teknoloji ile üretiyoruz ve geldiğimiz noktada artık kalite sertifikalarımızın üzerinde çalışıyoruz.  Ayrıca, ürünün montajında  deneyimli ekibimiz sayesinde teknelerin özelliklerine göre esnek çözümler üretebiliyoruz.’’

    “2017 yılından itibaren markamızı yurtdışına taşımayı hedefliyoruz. AquaTeq’i Yorulmaz Yat Servis’den ayırarak markanın ayrı bir isimle, ayrı bir şekilde devam etmesini, gelecekte ürünün sadece bakım onarımını yapar hale gelmeyi planlıyoruz”

“Her watermaker gibi AquaTeq’in de temel işlevi deniz suyundan tatlı su üretimi yapabilmesi. Şu anda 35 litreden 400 litreye kadar olan kapasitelerde, 12 farklı model ile üretimimiz mevcut. İsteğe bağlı olarak ürünü hem kompakt formda, hem de modüler biçimde yapabiliyoruz. Oldukça sessiz çalışan ve yüksek verimli su üretimi yapabilen AquaTeq su yapıcılarımız 2004 yılından beri çeşitli teknelerde sorunsuz ve güvenli biçimde kullanılıyor. Satış sonrasında ise yedek parça ve servis hizmetlerimizi müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Bir sonraki adım olarak, 2017 yılından itibaren markamızı yurtdışına taşımayı hedefliyoruz. AquaTeq markasını büyütmek ve daha ileriye taşımak için iki yıldır CNR Avrasya Boat Show fuarına katılıyoruz. Fuarlar bizim için her zaman olumlu sonuçlar getirdi, bu nedenle gelecek yıllarda da fuarlarda yer almayı düşünüyoruz.”

Ağırlıklı olarak bakım, onarım ve büyük markaların yetkili servis hizmetlerini veriyoruz
“2008 yılından bu yana Turgutreis D-Marin ve Bodrum Marina’da bulunan ofislerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Merkezi Bodrum yarımadası olmak üzere, Ege ve Akdeniz’in liman ve marinalarına servis hizmetlerimiz devam ediyor.”

“Bizim ağırlıklı olarak yaptığımız iş; bakım, onarım ve büyük markaların yetkili servis hizmetini vermek. Dolayısıyla servisimiz mekanik, elektrik ve boya işleri de dahil olmak üzere her türlü tekne çalışmasında oldukça hızlı biçimde hizmet verebiliyor. Yorulmaz Yat Servis olarak; Yanmar, Besenzoni, Onan, Side Power Victron, Mastervolt, İdromar, HRO, Cruisair, Maxpoqer, Fischer Panda, Kohler, Whisper Power, Opacmare, Webasto, Seakeeper gibi teknede kullanılan cihazların yanısıra, Fountain Pajot, Dufour, Fairline, Chaparral, Prejtige ve Regal gibi sektörde söz sahibi yat markalarının da yetkili servis hizmetini vermekteyiz. Bir iki sene içerisinde Yorulmaz Yat Servisi’ni, AquaTeq firmasının sadece bakım onarımını yapar hale getirmeyi ve markanın ayrı bir isimle, ayrı bir şekilde devam etmesini planlıyoruz. Ayrıca atölyelerimizde de motor, mekanik , elektrik-elektronik, torna, krom, ahşap, boya işçiliği konularında tekne sahiplerine hizmet veriyoruz.’’


cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale