Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » D-MARİN DİDİM

D-MARİN DİDİM
D-Marin Marinalar Grubu bünyesinde yer alan D-Marin Didim, Professional Yachting Association (PYA) işbirliğiyle gerçekleştirilen ilk süperyat personel eğitimine ev sahipliği yaptı. D-Marin Training kapsamında uluslararası akreditasyona sahip PYA eğitmenleri tarafından verilen eğitim sonunda 9 katılımcı sertifikalarını aldı. D-Marin Didim, PYA eğitimlerini verebilen Doğu Akdeniz Çanağı’ndaki ilk ve tek eğitim merkezi ünvanını elinde bulunduruyor.
D-Marin Training kapsamında düzenlenen sürekli eğitimler ile marinalarda tekne bağlama hizmetlerinin verilmesinin yanı sıra denizcilerin bilgi seviyelerinin arttırılması da hedefleniyor.

Denizciler sahip oldukları bu sertifikalar ile süperyat ekiplerine seçilme konusunda daha avantajlı olurken, süperyat sahiplerinin ve kaptanlarının aradığı hizmet kriterlerine uygun eğitimi alarak, denizcilik bilgilerini de pekiştirme imkanına sahip oluyor.

Denizde geçirilen zaman koşulu olmadan ‘Yacht Junior Steward/ess” sertifikası alan katılımcılara; yat içi başlangıç eğitimi, temel yemek servisi eğitimi ve şarap-başlangıç eğitimi verildi. Öncesinde 12 ay yat hizmeti ve 60 gün misafir ağırlama hizmeti sunmuş olan denizciler ise “Yacht Senior Steward/ess’’ eğitimine katıldılar. Katılımcılar “Yacht Interior Intermediate Course” ve “PYA Wine Intermediate Course” ile “PYA Coctail & Spirit Intermediate Course”u tamamlayarak sertifikalarını aldılar.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale