Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » KEMER MARİNA

KEMER MARİNA
Kemer Marina, The Yacht Harbour Association tarafından marinalara geleneksel olarak verilen ve uluslararası alandaki en yüksek derecelendirmelerden biri olan ‘5 Altın Çıpa’yı 2 yıl daha taşıyacak. Marinalarda üst düzey servis standartlarını sağlamak amacıyla fiziksel yapı, genel hizmet ve uygulama esasları baz alınarak yapılan değerlendirme sonucunda The Yacht Harbour Association tarafından verilen ‘5 Altın Çıpa’yı 2 yıl daha taşımayı hakeden Kemer Marina yıl boyunca sahip olduğu yüzde yüzlük doluluk oranı ile öne çıkıyor.

The Yacht Harbour Association’ın en iyi marinalar arasında seçtiği ‘5 Altın Çıpa’ya iki yıl daha layık görülmenin onurunu yaşadıklarını ifade eden Kemer Marina Genel Müdürü Levent Tokaç görüşlerini; “Yaz ve kış aylarında sürekli yüzde yüzlük doluluk oramız ile hizmet veren bir marinayız. Konuklarımıza her türlü imkanı en üst düzeyde vermek için çalışıyoruz. Her sene başka bir yenilik ve etkinlikle misafirlerimizin karşısına çıkmaya ve kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye özen gösteriyoruz. Bu bağlamda benimle birlikte görev yapan ve 5 Altın Çıpa’yı 2 yıl daha taşımamızda bana yardımcı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” şeklinde belirtti.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale