Anasayfa »  PROJE  » Turquoise Yachts, Vitruvius’un 80 metrelik süperyatını inşa edecek

Turquoise Yachts, Vitruvius’un 80 metrelik süperyatını inşa edecek


Vitruvius’un bugüne kadar inşa edilen en büyük teknesi olacak VY80 adlı proje, Mohammed Al Barwani’nin gelişinden bu yana Turquoise Yachts’ın açıkladığı projelerin içinde dönüm noktası olarak değerlendiriliyor.

VY80 olarak adlandırılan proje, Vitruvius markasının tümüyle odaklandığı yaşam stili felsefesinin ilk üretimi ve Vitruvius’un bugüne kadar inşa edilen en büyük teknesi olacak. VY80, biçimli ve orantılı görünümü, dengeli hatlarıyla kesinlikle farklı bir Vitruvius tasarım karakteristiğini sergileyecek. Teknedeyken geniş alanların ferahlığıyla özel olduğunuz hissini yaşatması için tasarlanan VY80, Dr. Mohammed Al Barwani’nin gelişinden bu yana açıklanan projelerin içinde dönüm noktası sayılabilecek bir proje ve Vitruvius Yachts adı altında inşa edilen en büyük Philippe Briand tasarımı olacak. Turquoise CEO’su Mehmet Karabeyoğlu proje için “Bu heyecan verici proje Dr. Mohammed ve benim vizyonumuzu ele geçiren yatçılık yaşam stiline odaklılığımızın tam bir göstergesi’’ şeklinde konuştu.

Vitruvius Yachts yaşam stili stratejisi
VY80, kendine özgü hatlarıyla, modern tasarımıyla ve yaşam mahallerindeki azımsanmayacak sayıda cam kullanılmasının yarattığı şeffaflık hissiyle tam bir aile teknesi hissini uyandıran bir profil çiziyor. Güneşlenme güvertesinin arkasında konumlanacak olan tekne sahibine ait özel güverte, çok büyük bir salon, ofis ve özel bir terası ile jakuzisi olan bir kamaraya sahip olacak. Toplam 6 kamarada 12 misafir ağırlayabilecek olan süperyat, 21 kişilik mürettebat barındırabilecek. Sauna ve spa merkezine sahip olan bir spor salonu, hamam, dalma havuzunun yanı sıra pupasında bulunacak olan gündelik su sporlarını keyfinin çıkartılabileceği tam genişlikte bir beach club teknenin sahip olacağı ilgi çekici detaylar arasında yer alıyor. Bunlardan başka 4 güvertesinde toplam 395 metre kare açık alana sahip olacak olan süperyat, büyükçe bir yüzme havuzu, toplam 3 güverteye yayılan yemek ve dinleme salonları ve 2 adet jakuziye sahip olacak.

Vitruvius Yachts Genel Müdürü Veerle Battiau yaptığı açıklamada “Gelişmiş Vitruvius tasarımıyla Turquoise kalitesini harmanlayarak, bireysel yaşam stili seçimine odaklanmış cesur ve yenilikçi bir tasarım yaratacağız’’ diyerek görüşlerini belirtti.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale