Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » SEVTEL KABLO HFF-R KABLO ÜRETİMİNDE RINA SERTİFİKASI ALDI

SEVTEL KABLO HFF-R KABLO ÜRETİMİNDE RINA SERTİFİKASI ALDI


RINA ve Türk Loydu klas sertifikaları ile marin kablo üretiminde gelişen bir firma olan Sevtel Kablo, megayatlar için halojensiz ve alev iletmeyen  HFF-r kablo üretiminde uzun süren test aşamasını başarı ile geçerek RINA kalite sertifikasını aldı.   Apoletlerine HFFR sertifikası da ekleyen Sevtel Kablo, Hffr-Xlpe MX-MXH-MHH-MXY gibi çeşitli kablo tiplerinde ürünlerini Türkiye ve dünya pazarlarına sunacak.

Halojensiz alev iletmeyen (HFFR) kablolar yangın esnasında insan hayatının, değerli malzemelerin ve önemli belgelerin korunması için geliştirilmiş. Günümüzde gittikçe talep gören HFFR kablolar, düşük duman yoğunluklu, alev geciktiricili, alevi yaymayan özelliklere sahipler. Sevtel Kablo, TSE belgeli olarak taşıt kablosu imalatını 40 yıldır sürdürüyor. Marin kabloların yanı sıra otomotiv kabloları, kaynak ve akü takviye kabloları üretiyor. ISO 9001:2008 ile firma yönetim kalite sistemi hizmet veren firma, kablolarını CE  belge standartlarında ve barkod etiketli olarak imal ediyor.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale