Anasayfa »  ETKİNLİK  » METS, BU YIL DA ZİYARETÇİ SAYISINI ARTIRMADA İDDİALI

METS, BU YIL DA ZİYARETÇİ SAYISINI ARTIRMADA İDDİALI


Marin ekipmanları, aksesuarları ve sistemlerinde sektörün en büyük fuarı olan METS (Marine Equipment Trade Show ) 17 Kasım’da Amsterdam RAI Kongre Merkezi’nde başlıyor.  Küresel Süperyat Forumu, ICOMIA Dünya Marinalar Konferansı ve DAME Design Award gibi bünyesinde bir dizi etkinlik gerçekleştirecek olan METS’in geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçi rekoru kırması bekleniyor.

Üç gün sürecek METS’e dünyanın dört tarafından ekipman üretici ve satıcıları, yat yapımcıları,  gemi inşa ve mühendislik firmaları distribütörler, bayiler, toptancılar ve marinalar katılıyor. Katılımcıların çoğu 18 ülke pavyonlar içinde standı ile yer alacak.  Uluslararası ilişkiler ve pazarlama çabaları ilgili olarak Denizcilik Endüstrisi Dernekleri fuara katılıyor.Kendi dalında dünyanın en büyük B2B organizasyonu olan fuara, geçtiğimiz yıl 1,4000 yakın şirket katılmış, fuar ziyaretçi sayısını artırarak 21 bin kişi ile ziyaretçi rekoru kırmıştı. Konferans, yarışma ve tanıtım aktiviteleri fuardan önce ve fuar esnasında gerçekleşecek. Bu yıl 28. defa düzenlenen fuar,  yat sektörünün en iyi gözlendiği ve algılandığı platform olarak adlandırılıyor.  

Küresel Süperyat Forumu 550’nin üzerinde katılımcıyı ağırlayacak
Küresel süperyat endüstrisi için B2B etkinliği olarak Süperyat Pavyonu (SYP) Küresel Süperyat Forum,  tasarımcılar, proje yöneticileri, yat üreticileri, sahipleri ve etkili karar vericileri biraraya getirecek. Küresel Süperyat Forumu süperyat sektörünün en önemli oyuncularından 550’nin üzerinde katılımcıyı ağırlayacak.

DAME Tasarım Ödülleri 17 Kasım sabahı açıklanacak
Deniz ekipman ve aksesuarlarındaki en prestijli uluslararası tasarım yarışması olan DAME Tasarım Ödülü, ödül kazananları, 17 Kasım sabahı açıklanacak.  2016 Dünya Marinalar Konferansı’na ev sahipliği için Marina & Yard Pavilion (MYP) dünyanın dört bir yanından marina sahipleri, operatörler, geliştiriciler ve tedarikçilere ev sahipliği yapacak. METS 2016 döneminde Amsterdam’da gerçekleşecek ve MYP ev sahipliğinde ICOMIA Dünya Marinalar Konferansı 2016, resmi lansmanı yapılacak.  

Hammadde ve kompozitler için uzman bir platform olan İnşa Malzemesi Pavyonu (CMP) gemi ve yat  inşaatında kullanılan malzemelerde en son gelişmeleri ve yenilikleri sergiliyor.  Boat Builder Başarı Ödülleri’nin açıklanması Raymarine sponsorluğunda 18 Kasım akşamı yapılacak.  16 Kasım’da yapılacak Geri Dönüşüm Konferansı’nda ticari ömürlerini tamamlayan teknelerin geri dönüşümündeki ticari zorluklar ve önemli fırsatlar üzerinde durulacak.  

Geçtiğimiz yıl 108 ülkeden ziyaretçi fuarı gezdi

“METS, Yeni Zelanda, Singapur, Orta Doğu ve Afrika gibi uzak yerlerden gelenlerin yanı sıra tüm Avrupa’da gelen katılımcı ve distribütörleri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. RAI Amsterdam Denizcilik Müdürü Irene Dros, “En az 108 ülkeden gelen uluslararası ziyaretçi sayısında geçin yıl % 6,5 artış kaydedildi.  Büyüyen deniz sanayi için METSTRADE Show önemli bir organizasyon. Küreselleşmenin arttığı dijital dünyada faaliyet gösteren firmalar, fuar ortamında yüz yüze görüşmenin önemini biliyorlar” diyor.Türkiye’den fuarı uzun yıllardır düzenli biçimde katılan yaklaşık 20 firma bulunuyor. Fuara Türkiye’den bu yıl katılan firmalar arasında Bofor, BYS Baysan Marine, Bilgin Denizcilik, Boyut Makine, Data Hidrolik,  Duratek, Dökar,  Ezberci Marine, Güderoğlu Marin, Kaya Ropes, Kord İplik, METYX Composites - Telateks, Mutlu Marine, Neta Elektronik, Neo-Lite, OMS Yat, Pratikel, ProLoc Marine ve Bilişim yer alıyor. 
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale