Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » BİLGİN YAT MÜŞTERİSİYLE ÜÇÜNCÜ PROJESİ İÇİN ANLAŞTI

BİLGİN YAT MÜŞTERİSİYLE ÜÇÜNCÜ PROJESİ İÇİN ANLAŞTIBilgin Yat’ın eski bir müşterileri tarafından verilen bu üçüncü siparişin, dış tasarımında Unique Yacht Design imzası bulunacak. Proje adı Bilgin 263 olarak belirlenen 80 metrelik yeni süperyat ABS klasına uygun LY3 uyumlu olarak ve azami 18 knot sürate ulaşabilecek şekilde üretilecek. 2019 yılında teslim edilmesi planlanan süperyat tersanenin 75. teknesi olacak. 86 yıl önce kurulan ve halen aynı ailenin beşinci kuşağı tarafından işletilen tersane, yıllar içinde kaydettiği hızlı gelişme ve ilerlemelerle aynı anda dört adet süper yat inşası yapabilecek yeterliliğe ulaşmış durumda.

2016 yılında bugüne kadar yaptığı en büyük tekne olan H2 tasarımı 50 metrelik ‘Düşür’ adlı süperyatı zamanında teslim eden Bilgin Yat,   halen yine H2 tasarımı olan Bilgin 155 modelindeki  yatın inşasına devam ediyor. Aynı zamanda tersanenin H2 özel tasarımı olacak Bilgin 156 modelinde ise iki adet daha süperyat üreteceği konuşulanlar arasında yer alıyor.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale