Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » MTU TÜRKİYE TÜRKİYE’DE 25. YILINI DÜZENLEDİĞİ GALAYLA KUTLADI

MTU TÜRKİYE TÜRKİYE’DE 25. YILINI DÜZENLEDİĞİ GALAYLA KUTLADI


Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen galaya, MTU Türkiye Genel Müdürü Ekrem Kuraloğlu, MTU Türkiye üst düzey yöneticileri, çalışanlar,  farklı iş kollarının temsilcileri ve MTUmüşterileri katıldı. 

Açılış konuşmasında Rolls Royce Power Systems AG CFO’su Marcus Wassenberg, MTU Türkiye’nin Türkiye’de varlığından ve gelişiminden son derece memnun olduklarını belirterek “25. yıl gümüş yıldır; umarım altın yılımızda da yine beraber oluruz” dedi. 

MTU Türkiye Genel Müdürü Ekrem Kuraloğlu ise savunma sanayinin yanısıra ve deniz motorlar ve enerjide kısa sürede büyük başarılara elde ettiklerini söyledi. Kuraloğlu “25 yıl önce bir ofis ve birkaç çalışanla başlayan çalışmalarımız, bugünkü konumuna ulaştı. Rolls Royce şemsiyesi altında da gücümüze güç kattık” şeklinde konuştu.

Galada MTU Türkiye’nin 25 yıllık öyküsü, bir dans gösterisi şeklinde sunuldu. MTU Türkiye, 25 yıl önce ilk satışını yaptığı Yonca Onuk Tersanesi’ne bir plaket verdi. Yonca Onuk Tersanesi yöneticilerinden Ekber Onuk, plaket töreninde yaptığı açıklamada, 25 yıldır MTU ürünlerini kullandıklarını ve bundan sonra da kullanmaya devam edeceklerini söyledi.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale