Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » USKUNA YATÇILIK GÜL SULTAN’I TÖRENLE DENİZE İNDİRDİ

USKUNA YATÇILIK GÜL SULTAN’I TÖRENLE DENİZE İNDİRDİ


 Uskuna Yatçılık şirket yöneticilerinden Şükrü Gözütok ve Mustafa Oğuz tarafından Bodrum Tersanesi’nde yaptırılan 12 yolcu kapasiteli, 2 master ve 4 çift kişilik kamaralı ahşap gulet, charter seferlerinde kullanılacak.80 metrekare güneşlenme alanı olan yelkenli de altı kişinin aynı anda kullanabileceği jakuzi de bulunuyor. Kamaralara Hürrem Sultan, Mihrimah Sultan, Nurbanu Sultan, Safiye Sultan, Kösem Sultan ve Hatice Turhan Sultan’ın isimleri verildi. İçinin neo-klasik stilde dizayn edildiği, kamaralarında el yapımı yağlıboya tabloların bulunduğu belirtilen guletin, mavi yolculukta kullanılacağı bildirildi. 

Şükrü Gözütok, konuyla ilgili olarak “Geleneksel osmanlı çizgileri ile günümüzün modern çizgilerini bir arada kullandık. Gerek yurtiçi, gerekse de yurt dışından gelecek konuklarımızı Bodrum’un en lüks yatlarından biri olan Gül Sultan’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi.Gül Sultan’da banyo içindeki her bir duş içinde Osmanlı dönemine ait hamam yaşantısı özel el işi çini resmedilmiş.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale