Anasayfa »  ETKİNLİK  » BOOT DÜSSELDORF 2016 60 ülkeden 1.700 katılımcıyı bekliyor

BOOT DÜSSELDORF 2016 60 ülkeden 1.700 katılımcıyı bekliyor


Boot Düsseldorf, 1.800’ün üzerinde motorlu ve yelkenli tekne tanıtımıyla dünyanın en büyük tekne fuarını oluşturuyor. Fuarın 17 salonundan 9’u bu konuya ayrılmış olup, salonlardaki ürün çeşidi yelkenli teknelerden motoryatlara, kanodan sandallara kadar uzanıyor. Fuara tekne üretim sektörü olarak 440 tersane katılıyor.  

Boot Düsseldorf Fuarı Direktörü Goetz-Ulf Jungmichel; “Kasım ayı itibariyle fuarın doluluk oranı çok yüksek bir düzeye ulaşmış bulunuyor.  60 ülkeden 1.700 katılımcıyı karşılamayı bekliyoruz ve pazarın önde gelen firmaları tüm bölümlerde yerlerini alacak” diye bilgi veriyor. Fuara katılan firmaların % 47’si, yani 800 dolayında katılımcı firma Almanya dışından geliyor ve toplam fuar alanının % 50’ye yakın bölümünü kullanıyor.

Ziyaretçiler fuarda ülke standlarına ve toplu katılım standlarına da yoğun ilgi gösteriyorlar. 2016 yılında bu şekilde temsil edilecek ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Yoğun talep gören lüks yatlar 6. salonda yer alıyor. Daha da büyük lüks yatları görmek isteyenler için 7. salonunda yer alacak Superyacht Show en doğru adres olacak. Filipinler, Endonezya, Türkiye ve Yunanistan ülkelerindeki dalış merkezlerinin tanıtımını yapacaklar.

4. salonunda yer alacak “Powerboat World” kapsamında ise açık deniz yarışları için geliştirilmiş olan en güçlü sürat tekneleri sergilenecek.  11. salondaki “Refit Center” yıllarca kullanılmış teknelerin değerinin korunmasına ve hatta değerlerinin artırılmasına ilişkin çözümler ve bilgiler sunuyor.

14. salonda yer alan “Classic Forum” ise her türlü ayrıntının büyük bir özenle hazırlandığı dikkat çeken geleneksel ve klasik teknelere ayrılmış bulunuyor. Fuar hergün 10:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacak.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale