Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Alia Yachts 60 metrelik süperyatı denize indirdi

Alia Yachts 60 metrelik süperyatı denize indirdi


Teknenin tasarımında güçlü yatay çizgiler ve dümen güvertesinin ana güvertenin arka uzantısına doğru organik evrimi mevcut. Van Oossanen Naval Architects’in hızlı deplasman gövde formunu temel alan tekne, 21 knot azami hıza çıkabiliyor.
Teknenin iç hacmi de oldukça geniş. Ana güverte boyunca ziyaretçi kabinleri, master süit, ana salon ve yemek salonu yer alıyor. Tekne sahibinin süiti ve ziyaretçi kabinleri ana güvertenin ön tarafında bulunuyor. Süitte duvar boyunda camlar mevcut ve bu sayede içerisi doğal ışık ve güzel manzaralara bürünüyor.

Alt güvertede mürettebat kamaraları, ana mutfak, depolar, makine dairesi ve garaj bulunuyor. Deniz seviyesinde de bir beach club ve spor salonu mevcut.

Samurai’de ısmarlama 7 metrelik ve 6,3 metrelik Smuggler bot yer alıyor. Her biri 2,880 kW’lık ikiz MTU 16V4000 M73L motorlara sahip tekne 21 knot azami hıza çıkabiliyor.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale