Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  »  Bilgin Yat, refiti Tee-Dje’yi suya indiriyor

Bilgin Yat, refiti Tee-Dje’yi suya indiriyor


Tee-Dje, altı aylık bir sürecin ardından Nisan ayı içinde tersaneden ayrılacak. Tersanedeki tüm odak, Bilgin 156 ve Bilgin 123 projeleri üzerindeyken şimdi de Tee-Dje, Bilgin 123 projesi üzerinde yoğunlaştı.

Yatın tesliminden bu yana uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen, Tee-Dje, ahşap ve epoksi inşa teknolojilerindeki yetenekli kıdemli zanaatkârlarla tekrar onarımdan geçiyor. Onarım yapılan tesiste 40 kişilik bir çalışma ekibinin arasında nispeten genç zanaatkârlar da bu işlemler süresince birşeyler öğreniyorlar. Yapılan onarımın asıl amacı ahşap bakımı ve ayrıca donanımları bir üst seviyeye çıkarmak. Onarım işleri, yaşam mahallerinin içine kadar uzanıyor. Tee-Dje’nin sahipleri, yerleşim planı ve kapsamlı tasarımı beğendi, ancak bazı eşyaları değiştirmek istemediler. Kabinler ve banyolar yeniden dizayn ediliyor. Bilgi Yat takımı, havalandırma sistemleri gibi rahata yönelik sistemleri de değiştiriyor. Televizyon ve diğer eğlencelerle ilişkili sistemler de baştan sona daha iyi bir düzeye yükseltiliyor.

 

Tee-Dje, teslim tarihinde yapıldığındaki gibi kesinlikle aynı gözükecek. H2 Yacht Design, o zamanlar tekne sahipleri ile birlikte iç dizaynı oluşturmuşlardı. Kaptan kamarası ve diğer dinlenme alanlarını içeren 4 adet kamara, tekstil ve mobilyalar müşteri isteği doğrultusunda tasarlanmış. Bilgin, Tee-Dje’yi planlanandan önce yat sahibine teslim etmeyi hedefliyor.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale