Anasayfa »  PROJE  » Mazu Yachts satışı yapılan iki Mazu 38’i bu yıl teslim edecek

Mazu Yachts satışı yapılan iki Mazu 38’i bu yıl teslim edecek


12 metrelik open modelindeki Mazu 38’lerin satışları fuardan üç ay sonra kesinlik kazanmış.Kıç güvertesinde "al-fresco” açık havada yemek alanı bulunan Mazu 38’lerde ayrıca ayakta duş imkânı sağlayan banyo mevcut. Satışı yapılan 1.teknenin gövde rengi metalik gri. 9 ton ağırlığındaki tekne,  Volvo IPS 400 ile motorla 30 knot, en yüksek olarak da 36 knot hız sunuyor. Teknenin teslimi bu yıl Monako'da olacak şekilde planlanmış.

Satışı yapılan 2.teknenin gövde rengi beyaz. “Küçük kardeşin”den daha hızlı olan tekne, Volvo IPS 600 motorla 34 knot seyir hızına ve 45 knot maksimum hıza sahip. Satılan ikinci teknenin sahibi bu yıl Mayorka’da Mazu 38’i teslim alacak.

Mazu 38'lerde IPS 400, 500 ve 600 olmak üzere üç motor seçeneği mevcut. 80 litre/ saat su üretim,  20.000 BTU havalandırma sistemi ve 5KW jeneratöre sahip. Cold molded (soğuk kalıp) tekniğiyle, dışları karbon-epoksi-karbon olarak üretilen tekneler hafiflikleriyle yakıt tüketimini azaltıyor. 

Mazu Yachts, 2011 yılından beri lüks, ayrılabilir sert tavanlı ve open modelinde yat tasarımları yapıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Yalova’da yer alan tersane, 4.000 m2 kapalı ve 1.200 m2 açık alana sahip.  Tersanede, tekneler için özel mobilya inşa etmek için "tozsuz" ortam sağlayan bir mobilya atölyesi de yer alıyor. Tersane de son olarak 200 metrekarelik yeni bir boya kabini de faaliyete geçirdi. 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale