Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Bilgin Yat, West İstanbul Marina'daki yeni tersanesine taşınıyor

Bilgin Yat, West İstanbul Marina'daki yeni tersanesine taşınıyor


İİstanbul Küçükçekmece’de uzun süredir faaliyetlerini sürdüren tersane, geçen yıl daha büyük tesislerin inşasına başladı. West İstanbul Marina'da yer alan tesisler, uluslararası havalimanına yaklaşık 20 dakika uzaklıkta.107.600 metre kare alana sahip olan iki yeni donatım hangarı, bu baharda açılıyor. Bütün operasyonlar tam olarak işlevsel olduğunda, tersane iki megayat projesine de marinadaki tesisine taşıyacak.

Küçükçekmece’de 4 tekneyi aynı anda üretecek 7 bin metrekare alana sahip Bilgin Yat’ın, aynı zamanda Yalova’da çelik gövde ve altyapı işlerine yönelik 2 tersanesi bulunuyor. 5 bin metrekarelik mobilya, 2 bin 500 metrekarelik paslanmaz ve hidrolik ekipman tesisleriyle toplamda 27 bin metrekarelik alanda faaliyet gösteriyor. Tersane, 40 kişilik kadrosuyla kapı, paslanmaz ve çelik aksesuar gibi metal aksamlarının çoğunu kendi bünyesinde imal ediyor. 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale