Anasayfa »  ETKİNLİK  » CNR Avrasya Boat Show, 2-7 Mayıs’ta Ataköy Marina’da düzenleniyor

CNR Avrasya Boat Show, 2-7 Mayıs’ta Ataköy Marina’da düzenleniyor


Türkiye’nin en büyük yat limanları arasında yer alacak Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nın açılışı ile denizcilik sektörünün en büyük buluşması CNR Avrasya Boat Show, eş zamanlı olarak 2 Mayıs tarihinde kapılarını açıyor. Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Süheyl Demirtaş ve CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel düzenledikleri basın toplantısında, marina ve fuar hakkında kamuoyunu bilgiler verdi.


 CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel

Yılda üç kez Boat Show fuarı düzenliyoruz

 

 Bu yıl 2-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek CNR Avrasya Boat Show’da 150’ye yakın mega yat ve yelkenliyi görücüye çıkaracaklarını belirten Şenel, “Şubat’ta karada, Mayıs ve Eylül aylarında denizde olmak üzere yılda üç kez Boat Show fuarı düzenliyoruz. Her yıl on binlerce tekne ve yat tutkununu, kara ve denizde düzenlediğimiz CNR Avrasya Boat Show’da buluşturuyoruz. Deniz severler için cazibe merkezi olan fuarlarımız aynı zamanda amatör denizciliğin gelişimine de büyük katkılar sunuyor. Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan CNR Avrasya Boat Show, denizcilik sektörüne ticari katkı sağlamanın yanında, sektör ile ilgili düzenleme ve taleplerin dile getirildiği bir platform olma özelliğiyle de öne çıkıyor. Bu anlamda Ataköy Marina Mega Yat Limanı denizcilik sektörünün sözcülüğünü üstlenmiş bir organizasyona ev sahipliği yapacak” diye konuştu.


VIP alıcılar CNR Avrasya Boat Show Denizde için gün sayıyor

 

Mayıs ayında 12.si düzenlenecek olan, Türkiye’de amatör denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarına ilginin yine yoğun olması bekleniyor. 2017 yılının mega yat, tekne, bot, katamaran ve yelkenlilerin yanı sıra sektöre ilişkin tüm aksesuar ve ekipmanların da vitrine çıkarılacağı fuara Bulgaristan, Rusya, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan, İran ve İtalya başta olmak üzere çok sayıda ülkeden ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor. Yerli ve yabancı 10 bin VIP ziyaretçinin beklendiği CNR Avrasya Boat Show Denizde’ye, her yıl olduğu gibi Orta Doğu,  Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden de ziyaretçi ilgisi oldukça yoğun olacak. 


 Şenel, Türkiye’de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show ile Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nın birlikte açılıyor olmasının sektörde sinerji yaratacağını Türkiye’de denizcilik sektörünün 2003 yılından bu yana 10 kat büyüdüğüne, CNR Holding olarak, Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde, Türk denizcilik sektörüne destek sağlamayı hedeflediklerini ifade etti. 

 

Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri 232 mega yat kapasiteli


Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Süheyl Demirtaş da “DATİ Yatırım Holding olarak Türkiye’ye 232 mega yata aynı anda ev sahipliği yapma kapasitesine sahip gerçek anlamda ilk mega yat limanını kazandırıyoruz. Açılışımıza Başbakan Binali Yıldırım ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı bekliyoruz” dedi.

 

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale