Anasayfa »  ETKİNLİK  » CNR Avrasya Boat Show başlıyor

CNR Avrasya Boat Show başlıyor


Bu yıl 12.si düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show Denizde’ye, geçen yıl Eylül ayındaki gibi ilginin büyük olması bekleniyor. Alanlarında en iyisi olan megayat, tekne, bot, yelkenlilerin yanı sıra sektöre ilişkin tüm aksesuar ve ekipmanların da vitrine çıkarılacağı fuar, 150’nin üzerinde sıfır ve ikinci el teknenin katılımı ile gerçekleştirilecek.

 

2 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan VIP açılışında medya mensupları ve özel konuk ağırlanacak. Fuar, 3-7 Mayıs tarihleri arasında da tüm ziyaretçilerine açık olacak. Türkiye’de amatör denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show başarısını ikinci kez denize taşıyor. Ataköy Mega Yat Limanı açılışı ile eş zamanlı olarak organize edilen CNR Avrasya Boat Show Denizde 03-07 Mayıs tarihleri arasında dünya denizcilik sektörünü bir araya getirecek.


Sıfır ve ikinci el mega yat, tekne ve yelkenliler görücüye çıkarılacak

CNR Avrasya Boat Show, Şubat’ta karada, Mayıs ve Eylül aylarında denizde olmak üzere yılda üç kez düzenleniyor. Megayattan yelkenliye kadar her türlü teknenin sergileneceği fuarda amatör denizciler içinde daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler ve deniz araçları da yer alacak.

CNR Avrasya Boat Show Denizde’de; Deniz Yatçılık, Princess, VosMarin, Safter, Monarch, Yuka, Jeanneau, R.Dizayn, AG Marin, Karina, Apomare, Bora, MMP, Cranchi, Mercury ve Yamaha’nın aralarında yer aldığı çok sayıda markanın sıfır ve ikinci el modelleri sergilenecek. Deniz severlerin vazgeçilmezlerinden olan Jetski, bot, board ve flyboardlarında sıfır ve ikinci el modellerinin de alıcı bekleyeceği fuar, pek çok renkli etkinliğeev sahipliği yapacak.

 

VIP alıcılar CNR Avrasya Boat Show Denizde için gün sayıyor

Mayıs ayında 12.si düzenlenecek olan, Türkiye’de amatör denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarına ilginin yine yoğun olması bekleniyor. FuaraBulgaristan, Rusya, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan, İran ve İtalya başta olmak üzere çok sayıda ülkeden ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor. Yerli ve yabancı 10 bin VIP ziyaretçinin beklendiği CNR Avrasya Boat Show Denizde’ye, her yıl olduğu gibi Orta Doğu,  Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden de ziyaretçi ilgisi oldukça yoğun olacak.

 

 

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale