Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Turquoise Yat, 2016 yılı yat ihracatıyla birincilik ödülü aldı

Turquoise Yat, 2016 yılı yat ihracatıyla birincilik ödülü aldı


Gemi ve Yat İhracatları Birliği Ödülleri, Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Bayrak ve Tim Başkanı Türkiye İhracatçılar Meclis (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından gemi ve yat olmak üzere iki sektörde firma temsilcilerini verildi.

 

Turquoise Yat 2016 yılı yat ihracatıyla ilk sırada yer aldı. İkinci ve üçüncülük ödülünü Numarine, dördüncülük ödülünü Mengi Yay, beşincilik ödülünü ise Bilgin Yat aldı.

 

Turquoise Yat Üretim Müdürü Taylan Salgür,


Numarine Fabrika Müdürü Murat Şen 


 Mengi Yay Firma Ortağı Hüseyin Mengi ödüllerini Büyükerşi ve Bayrak’ın elinden aldılar.

 

Ödül töreni öncesi katılımcılara hitap eden Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Dünyada büyük ekonomiler olan ABD, Çin gibi ülkeler ihracatta ciddi kayıplar yaşadı. Türkiye’nin ihracatı geçen yıl neredeyse düşüş yaşamadı. Başta 15 Temmuz olmak üzere bunca üzücü olaya rağmen” diye konuştu. Ödül töreni öncesi katılımcılara hitap eden Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Dünyada büyük ekonomiler olan ABD, Çin gibi ülkeler ihracatta ciddi kayıplar yaşadı. Türkiye’nin ihracatı geçen yıl neredeyse düşüş yaşamadı. Başta 15 Temmuz olmak üzere bunca üzücü olaya rağmen” diye konuştu.

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale