Anasayfa »  PROJE  » Mengi Yay, Serenitas serisinin ikinci yatını suya indirdi

Mengi Yay, Serenitas serisinin ikinci yatını suya indirdi
Serenitas II’nin mühendislik işleri ünlü Hollandalı mühendis Jaron Ginton tarafından gerçekleştirildi. İç tasarımda yat sahibi tarafından tercih edilen tasarımcı ve iç mimar Guide De Groot imzası var. İç ve dış tasarımda modern çizgiler taşıyan Serenitas II, trawler tarzında yüksek stabilite sahip.

1 master kabin dışında, 10 konuk, 1 VIP ve 3 çift kişilik kabin sayesinde rahat bir şekilde ağırlanabiliyor. Tüm kabinlerde şık bir banyo ve tuvalet bulunuyor. Geniş mutfak konukların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tam donanımlı olarak hizmet veriyor. Konuklara, geniş bir flybridge ve ön güverte dinlenmek için birçok seçenek sunuluyor. Motoryatın üst güvertesinde, beş metrelik bir tender bot ve su oyuncakları için garaj bölümü bulunuyor.

 

5 mürettebat barındıran Serenitas II,  490hp’lik iki adet Caterpillar C12 motorundan 13 knotluk maksimum hız alıyor. 34.150 litrelik toplam yakıt kapasitesi ise 10 knot seyir hızıyla 3.600 deniz mili mesafesi sunuyor. Serenitas II’nin 2017 Cannes Yat Festivali'nde sergilenmesi planlanıyor.

 

Diğer taraftan Mengi Yay, İstanbul İhracatçılar Birliği’nin her yıl düzenlediği "En başarılı İhracatçılar" ödüllerinde 2016 yılında gerçekleştirdiği yat ihracatıyla dördüncülük ödülü aldı.

 

 

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale