Anasayfa »  PROJE  »  Numarine ürün gamı 78HTS Sportfly ile genişledi

Numarine ürün gamı 78HTS Sportfly ile genişledi


Numarine, ürün gamına yeni bir model daha; Numarine 78HTS Sportfly ‘ı eklediğini duyurdu. Popüler modeli Numarine 78HT'nin bir evrimi olan bu 24 metrelik yat, merkezi bir dümen istasyonu ve dört adet şezlong ile tamamlanan, bir süperyat güneşlenme terasına sahip. 78HTS Sportfly’nin agresif dış stilini oluşturan küpeşteleri, kullanılan geniş camlarla birlikte salonun daha fazla ışık almasını sağlıyor. Teknede sekiz kişiye konaklama imkânı sağlayan ve her birinin kendine ait banyosu bulunan dört adet kabin bulunuyor. Baş tarafta, Flybridge'i aratmayan, güneşlenmek ve seyir yaparken manzaranın keyfini çıkarmak için ideal olarak yerleştirilmiş, oturma ve güneşlenme alanı bulunmaktadır.

 

Numarine 78HTS Sportfly modeli, aynı zamanda son teknoloji kullanılarak jeneratörleri şarj etmeyi sağlayan sessiz bir enerji yönetim sistemini de içinde barındırıyor. Gürültü yalıtımı sayesinde seyir halindeyken alt güverte alanında sadece 66DB'lik bir ses verisi alındı. 78 HTS, kendisini 38 knot ile son sürate ulaştıran performansını, bir çift 1,550 MAN V8 motoruna borçlu. Tekne, 28 knot seyir süratiyle 400 millik bir menzile sahip. Numarine’in, geliştirilmekte olan diğer süperyat projeleri arasında, bu yaz suya inecek olan ilk Numarine 32XP ve 2018’de suya inecek olan ilk Numarine 24XP yer alıyor. 

 

 

 

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale