Anasayfa »  TASARIM  » AEON 380, Scaro Design yeni yat konsepti

AEON 380, Scaro Design yeni yat konsepti


 İki katlı AEON 380, GRP epoksi sandviç metodu kullanılarak inşa edilmiş bir gövde ve üstyapıya sahip olacak. Keskin dış çizgiler, Scaro Design'ın Peri Yachts serisini ve lüks otomobil dizaynını içeren başarılı projelerini anımsatıyor. Konaklama, ana güvertedeki özel misafir kabini ile birlikte iki VIP süit ve alt güvertede Pullman yataklarına sahip iki adet ikiz kabin de dahil olmak üzere beş kabin 12 konuk arasında bölünebilirken, gövdenin ön kısmında bulunan beş kabin, 10 kişiden oluşan bir mürettebat kadrosunun konaklamasına izin veriyor.

 

Geniş açık hava dinlenme alanlarına sahip AEON 380’in ön koltuklarında, geniş güneşlenme alanları bulunmaktadır. Süperyatın güneşlenme alanları, kapalı bir üst salon ile yerleşik oturma alanı bulunan, bir açık hava salonu arasında bölünmüş. Üst güvertedeki büyük ve geniş camların sağladığı ışıktan yararlanan parlak, minimalist bir dekor ve rahat hareket etmeye imkân veren ana güverte salonu, ayırt edici özellikleri arasında. Konuklar, üç büyük kanepede rahatlamayı tercih edebilirken, daha resmi bir yemek alanı biraz ilerde konumlanmış.

AEON 380, Caterpillar C32 ACERT 1,900hp'lik motorla Güç 18 knot seyir hızı sunacak maksimum ise 20 knotluk hıza erişebilecek.40.000 litrelik toplam yakıt kapasitesi ise 2,250 deniz millik mesafede seyri mümkün kılacak.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale