Anasayfa »  FİRMA  » TURAN ELEKTRONİK, 120 TEKNEYİ EPAK İLE DONATTI

TURAN ELEKTRONİK, 120 TEKNEYİ EPAK İLE DONATTI


Elektronik sektöründe 27 yıllık birikime sahip Turan Elektronik, otel, rezidans ve toplu konut gibi büyük ölçekli yapılarda kullanılan kapalı devre TV, görüntü ve güvenlik sistemlerinde uzmanlaşmış bir firma. Karada çoksayıda proje gerçekleştiren firma, bu projeler aracılığıyla tekne sahipleri ile tanışmış ve zayıf akım sistemlerindeki birikimlerini denize taşımaya başlamış. 2012 yılında Alman menşeli marin uydu anten ve VSAT sistemlerinin önde gelen markalarından Epak’ın Türkiye distribütörü olan firma, müşterilerine bu markanın satış ve satış sonrası hizmetlerini veriyor. 


Diğer taraftan Turan Elektronik, 2017 yılında ürün gamına Akıllı Ev Teknolojileri Marmitek markasını da ekleyerek, markanın resmi olarak Türkiye distribütörü oldu. Turan Elektronik Firma Sahibi Duran Aptekin, marin sektörünün elektronik ayağında kalifiye eleman açısından ciddi eksiklik gördüklerini belirtiyor. Yüz yüze görüştüğümüz Turan, son 5 yıldır marin sektöründe oldukça iddialı bir atılım içinde olduklarını dile getirerek dergimize değerlendirmelerde bulundu. Haberin devamı Yat Haber Türkiye’nin 30. sayısında yer alıyor.

 

Turan Elektronik Firma Sahibi Duran Aptekin

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale