Anasayfa »  TASARIM  » VI. Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması Ödülleri sahiplerini bulunuyor

VI. Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması Ödülleri sahiplerini bulunuyor


2012 yılından bu yana her yıl düzenli olarak Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde gemi ve yat ihracatında rekabet sağlayıcı çözümler üretmek ve sektörün geleceği konumundaki öğrencileri sektöre kazandırmak misyonuyla düzenlenen Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması’nın altıncısı düzenleniyor.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin himayelerinde gerçekleşecek olan ödül törenine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı ve birçok denizcilik sektörü kurum ve kuruluşlarından üst düzey temsilciler katılım sağlayacak.Ünlü Fransız aktör Gerard Depardieu’nun da katılımcıları arasında bulunacağı törende Türk gemi ve yat sektörünün geleceği konumunda olan öğrencilerin yaptığı “Özel Maksatlı Gemi” tasarımları yarışacak.

 Toplam 85.000 TL’lik para ödülü ve jüri özel ödüllerin sahiplerini bulacağı yarışmaya  48 öğrenci 23 proje ile katılıyor. VI. Ulusal Gemi ve Yat Tasarım yarışması, her yıl olduğu gibi sektörün tüm paydaşlarını ve devlet erkanını bir araya getirecek.

 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale