Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Yacht Show Eurasia Fuarı, 20-25 Haziran 2018'de Yalıkavak Marina'da

Yacht Show Eurasia Fuarı, 20-25 Haziran 2018'de Yalıkavak Marina'da Yalıkavak Marina, Haziran ayında Yacht Show’un ev sahibi olarak değerli katılımcı ve ziyaretçileri ağırlayacak.

Sektörün lider tekne ve ekipman firmaları, Broker firmaları, Charter firmaları da fuara katılarak, ikinci el tekne satın almak isteyenlere de kaçırılmayacak avantajlar sunacak. Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak. Yacht Show Eurasia'da, boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 150'den fazla tekne, deniz tutkunları ile deniz üzerinde buluşacak.

Siz de markanızı en iyi şekilde tanıtmak ve sergilemek için, firmanıza uygun olan katılım seçeneğine karar verin ve bu Show’da yerinizi alın. 

Daha detaylı bilgi için www.yachtshoweurasia.com.tr 

Europort TAV Passport & TAV Prime Class Yacht Show Eurasia Fuarı'nın Co Sponsoru 

Yacht Show Eurasia Fuarı, 20-25 Haziran 2018de Yalıkavak Marinada 

TAV Passport ve TAV Prime Class üyelerini 20-25 Haziran 2018 tarihlerinde Yalıkavak Marina'da gerçekleşecek Yacht Show Eurasia Fuarı'nda ağırlayacak.

Yacht Show Eurasia Fuarı, 20-25 Haziran 2018de Yalıkavak Marinada

Yacht Show Eurasia Fuarı, 20-25 Haziran 2018de Yalıkavak Marinada
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale