Anasayfa »  MARİNA  » İSTANBULLULAR HAFTASONU ATAKÖY MARİNA PARK’A AKIN ETTİ

İSTANBULLULAR HAFTASONU ATAKÖY MARİNA PARK’A AKIN ETTİ


İstanbul’un Avrupa yakasındaki en güzel sahil semtlerinden Bakırköy’deki Ataköy Marina Park denizle kucaklaşmak isteyenlerin akınına uğradı.


Sahil şeridinde renkli görüntüler oluşturan kalabalık güzel havanın keyfini Ataköy Marina Park’ın geniş bahçelere sahil kafe ve restoranlarında zaman geçirerek çıkartı. Denizle halkı kucaklaştıran mimari yapısı, yeşil alanları, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla Avrupa yakasında İstanbullulara soluk aldıran en gözde mekânlardan biri oldu.


Ataköy Marina Park ziyaretçileri bünyesinde barındırdığı zengin yeme içme mekanları ve sosyal olanakların yanı sıra Ataköy Marina’da demirli birbirinden görkemli, lüks mega yatları da yakından görme fırsatı buldu.


Hava, deniz ve kara ulaşımının kesiştiği özel bir lokasyon avantajına sahip olan Ataköy Marina Park’ta Alaçatı Muhallebicisi, Kahve Dünyası, Starbucks Caffee, Mado, Namlı, Puppa, Sallash, Nossa Costa, Happy Moon’s, By Balıkçı Ataköy Marina, Papalina Restaurant, Bigs Mamma’s, Büfe Marina ve By Menteş Kokoreç gibi birçok ünlü cafe ve restoran zinciri yer alıyor. 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale